Cześć!

Cieszę się, że jesteś! Nazywam się Krzysztof, od ponad 12 lat zawodowo zajmuję się fotografią ślubną. Jesteś tu ponieważ szukasz fotografa na ślub, dlatego zachęcam Cię do zobaczenia mojego portfolio, przeczytaj opinie na mój temat, a jeśli chcesz poznać dostępność terminu oraz otrzymać ofertę, to zapraszam Cię do kontaktu.

Zobacz Portfolio Ślubne

portfolio plener ślubny

Plener

zobacz ślubne zdjęcia z sesji plenerowej

Zobacz więciej
portfolio reportaż ślubny

Reportaż

zobacz zdjęcia z przygotowań, ceremonii oraz wesela

Zobacz więciej

Opinie Par Młodych

Poniżej zamieszczam kilka z opinii, które są publicznie napisane przez Pary Młode w opiniach Google lub na Facebooku. Każda z Par poświeciła swój czas, by w kilku zdaniach powiedzieć kim jestem, jakie zdjęcia dla nich mogłem zrobić.

„Krzysztof to nie tylko świetny i profesjonalny fotograf, ale osoba, którą każdy chętnie zaprosiłby na wesele w charakterze gościa (od którego zresztą na samej imprezie nie różni się ubiorem i tylko aparat pozwala go czasem odróżnić od innych elegancko ubranych osób). Od początku wspaniale się dogadywaliśmy. Na weselu nad wszystkim czuwał, dzięki czemu mogliśmy się skupić na zabawie. Po weselu i plenerze bardzo szybko dostaliśmy świetne zdjęcia, do których nie można mieć żadnych zastrzeżeń.”

„Twój Najlepszy Fotograf? Oczywiście, że Krzyś!
Mieliśmy ogromne szczęście i fart, że mogliśmy współpracować z tak fantastycznym człowiekiem a zarazem fotografem jakim jest Krzysztof. Od razu zauroczył nas swoją otwartością, charyzmą i optymizmem. Już wtedy wiedzieliśmy , że to był najlepszy wybór. Później to była tylko formalność.
Praca Krzysia to nie tylko cudowne zdjęcia od których nie można oderwać oczu. Przede wszystkim to ogromne zaangażowanie, które oddał dla nas w 200%, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni.
Wspaniały człowiek z pasją, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Profesjonalista w każdym calu. Potrafi znaleźć nić porozumienia ze wszystkimi, a jak trzeba to ustawić do pionu gości. :-D Krzyś stwarza wokół siebie swobodną atmosferę, dzięki której opada stres. Jest wszędzie chociaż tak naprawdę go nie widać, a w niespodziewanych momentach z zapałem leci po sprzęt.
Dla nas był po prostu gościem, dzięki któremu ten ważny dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA NASZ NAJLEPSZY FOTOGRAFIE. TO MUSIAŁEŚ BYĆ WŁAŚNIE TY!!!Efekt Twojej pracy jest bajkowy. Nie sposób znaleźć słów. Będziemy się wpatrywać w zdjęcia jeszcze długo, długo… Wydobyłeś z nas to co najlepsze – szczere emocje.Nie zmieniaj się, a jeżeli już to tylko na lepsze.
Polecamy Krzysia w 10000…% z czystym sumieniem.”

„Tak, tak i jeszcze raz TAK!
Zdecydowaliśmy się na współpracę z Krzysztofem po obejrzeniu jego wcześniejszych prac. Zrobiły na mnie duże wrażenie, do tego jego oferta jest baardzo atrakcyjna :) Już przy przygotowaniach do wesela dało zauważyć się profesjonalizm, myślał za nas o drobiazgach, które były istotne. Krzysztof jest bardzo pozytywnym, uśmiechniętym człowiekiem, jeśli tylko może, pozwala zapomnieć o stresie :) Uchwycił wszystkie ważne dla nas momenty, przy czym sam był niezauważalny. Zdjęcia, szczególnie te plenerowe, przeszły moje najśmielsze oczekiwania, co chwilę do nich wracam i nie mogę żadnego wybrać do ramki, bo wszystkie są równie piękne! Jeszcze raz bardzo dziękujemy z świetną robotę i przemiłą współpracę :)”

„Krzysiek Korzeniec jest bez wątpienia najlepszym fachowcem, na jakiego traficie, organizując swoje wesele. Krzysiek to gwarancja:
– 1000% profesjonalizmu, poczynając od podstaw jak jego elegancki strój a kończąc na niezawodnym nowoczesnym sprzęcie.
– Wysokiej kultury osobistej i umiejętności pracy z człowiekiem w każdym wieku: wszyscy polubili Pana Krzysztofa, zarówno Nasze Babcie jak i malutkie dzieci
– Zaangażowania: Krzysiek przebiegł na naszym ślubie i weselu przynajmniej maraton, był wszędzie i nie przegapił żadnej gry, zabawy czy atrakcji, gotowy i uzbrojony (w kilka aparatów oczywiście)
– Inwencji twórczej: w czasie całego dnia udało się zrobić 3 mini sesje, a każda z nich jest inna i magiczna, Krzysztof dba o drobiazgi, które procentują w kosmiczny sposób na końcowych zdjęciach
– Talentu do pokazywania świata z najpiękniejszej strony: każde zdjęcie jest dopracowane w najmniejszym szczególe, pokazuje emocje i najcudowniejsze momenty, wszystko to sprawia, że oglądanie zdjęć pozwala przeżywać całe wydarzenie od nowa bez końca.”

Kim jestem?

jestem Mężem

jestem Mężem

I to szczęśliwym! Od ponad 6 lat. Cudowne uczucie iść razem przez życie z kimś, komu można ufać bezgranicznie. To był cudowny dzień, który otwarł cudowny rozdział życia.
Co ważniejsze, własny ślub otwarł mi oczy na pewne aspekty pracy. Dzięki niemu dużo się nauczyłem.

jestem Ojcem

jestem Ojcem

Od ponad 4 lat. Piękne uczucie być odpowiedzialnym za  nową jednostkę, nowego człowieka. Przygotowywać go do życia, do bycia dobrym i odpowiedzialnym mężem, facetem, człowiekiem. Kocham i z podziwem patrzę na rozwój. To niesamowite, że dziecko może tyle dać, nic nie posiadając.

jestem Fotografem

jestem Fotografem

Od ponad 12 lat zawodowo zajmuję się fotografią ślubną. Każdą z moich Par szanuję i wiem, że dla nich to jest ten jedyny ślub. W dniu ślubu oraz na plenerze każdej mojej Parze Młodej spłacam dług zaufania, którym mnie obdarzyli. To niesamowite, jak bardzo nakręca i uzależnia mnie energia dnia ślubu!

Uwielbiam naturalność, prawdziwe emocje, spontaniczne sytuacje, a najważniejsza dla mnie jest Wasza radość! Radość zarówno na zdjęciach, jak i radość ze zdjęć, które ode mnie otrzymacie. Mimo, iż zajmuję się fotografią ślubną od wielu lat, na każdy reportaż ślubny idę z tą samą dawką energii. To Wy dajecie mi kopa do działania, motywację do bycia tym kim jestem. Czerpię pełnymi garściami z emocji, które towarzyszą Wam w dniu ślubu. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszej pracy!

Co dalej?

Wiem, jak ciężko jest podjąć tak ważną decyzję, dlatego napisz do mnie lub zadzwoń.
Sprawdź termin, zapoznaj się z ofertą, a przede wszystkim spotkajmy się i poznajmy się!

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Administratorem danych osobowych jest iSWS Krzysztof Korzeniec Katowice, ul. Staromiejska 6