Przejdź do treści

Ślub na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

  Dzisiejszym wpisem chciałbym Was zaprosić na ślub na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Osobiście uwielbiam Jurę za jej różnorodność, a także za to, że jest stosunkowo blisko – raptem godzina z Katowic. Jest też coś niesamowitego w wapiennych formacjach skalnych, które świetnie się komponują z sukniami ślubnymi. Jura to malownicze krajobrazy na wyciągnięcie dłoni. Tym bardziej ucieszyłem się na wieść, że ślub Kasi i Michała odbędzie się na Jurze. Na molo!

  Ślub na Jurze
  Czytaj dalej »Ślub na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

  Plener Ślubny w Dolomitach

   Czy plener ślubny w Dolomitach to coś, o czym marzyłem od wielu lat? I to jeszcze jak bardzo! Wyobraź sobie malowniczy, górski krajobraz. Na dodatek ten konkretny. Widzisz go wyjątkowo często: na zdjęciach innych fotografów, na Instagramie, na blogach podróżniczych, w prasie, a nawet w programie graficznym, jako umilacz w czasie jego uruchamiania. Więc kiedy jesteś tak bombardowany tym konkretnym widokiem, nic dziwnego, że też chciałbyś go zobaczyć, a zwłaszcza przez wizjer swojego aparatu. Zmierzyć się z tym miejscem na swój własny sposób. A kiedy moje marzenie trafiło prosto w serca i umysły Agaty i Mateusza, nie mogłem uwierzyć, że to się stanie!

   Plener Ślubny w Dolomitach
   Czytaj dalej »Plener Ślubny w Dolomitach

   Hotel Rezydencja Ślub w Ogrodzie

    Każdy ślub jest wyjątkowy, ale kiedy w grę wchodzi miejsce takie, jak Hotel Rezydencja i ślub w ogrodzie, marzenia stają się rzeczywistością. Zarówno ceremonia ślubna w plenerze, jak i samo wesele Pauli i Wojtka to było wydarzenie, którego z radością byłem świadkiem jako fotograf ślubny.

    Hotel Rezydencja to dobrze mi znane miejsce, położone w dogodnej lokalizacji, na styku Piekar Śląskich i Bytomia. Otoczony zielenią, z przyjemną przestrzenią ogrodową, z której Goście chętnie korzystają. Zwłaszcza w takich dniach, jak ten, który Wam pokażę – przyjemny, ciepły, wrześniowy.

    Hotel Rezydencja Ślub w Ogrodzie
    Czytaj dalej »Hotel Rezydencja Ślub w Ogrodzie

    Podsumowanie sezonu ślubnego 2022

     Już w najbliższą sobotę rozpoczynam tegoroczny sezon, zatem to właśnie teraz jest najlepszy czas na podsumowanie sezonu ślubnego 2022. Przez te wszystkie ślubne miesiące miałem przyjemność fotografować wiele historii, wzruszających chwil, gestów, które powodowały szybsze bicie serca lub wilgoć w okolicach oczu. Nie raz, nie dwa parkiet był gorący od atmosfery, która towarzyszyła weselom w 2022. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim Parom, które powierzyły mi to niebywale istotne zadanie. Dziękuję Wam za zaufanie, współpracę i w sumie za dobrą zabawę. Cieszę się, że mogłem być częścią Waszego dnia. Mam nadzieję, że będziecie często wracać do Waszych albumów. Mam szczęście trafiać na wspaniałych ludzi. To właśnie dzięki Wam mogę robić tak świetne zdjęcia!

     Podsumowanie sezonu ślubnego 2022
     Czytaj dalej »Podsumowanie sezonu ślubnego 2022

     Sesja na plaży w Gliwicach – Paulina, Kuba oraz dwa psiaki

      Bardzo chciałbym się z Wami podzielić kadrami z etapu narzeczeństwa Pauliny i Kuby – zdjęciami ze spaceru, którego celem była sesja na plaży w Gliwicach. Tak, dobrze słyszeliście – plaża w Gliwicach! Może nie jest to typowe miejsce na sesję w Gliwicach, ale uwierzcie mi, że ma swój urok i klimat. A jeśli dodamy do tego dwa urocze psiaki, które towarzyszyły narzeczonym, to mamy przepis na świetną sesję!

      Sesja na plaży w Gliwicach
      Czytaj dalej »Sesja na plaży w Gliwicach – Paulina, Kuba oraz dwa psiaki

      Pod Skrzydłami Anioła Wesele Ani i Andrzeja

       Było gorące czerwcowe przedpołudnie, w powietrzu czuć było, że coś się zbliża. Wszyscy obawiali się o pogodę, a to o temperaturę na parkiecie powinni się obawiać! Pod Skrzydłami Anioła wesele Ani i Andrzeja zapamiętam na długo – bo było TOP!
       Kolejny raz potwierdza się złota zasada: Para Młoda na parkiecie = Goście na parkiecie.
       Tu dodałbym: Para Młoda robi ogień na parkiecie = Goście nie pozostają dłużni!
       Takiej ekipy życzę każdej Parze Młodej, a także każdemu fotografowi i DJ’owi.

       Pod Skrzydłami Anioła Wesele
       Czytaj dalej »Pod Skrzydłami Anioła Wesele Ani i Andrzeja

       Fabryka Porcelany Sesja Narzeczeńska Marty i Michała

        Sesja narzeczeńska to wyjątkowy moment dla przyszłej Pary Młodej, która może okazać się ciekawą przygodą. To czas, kiedy Para może zatrzymać się chwilę przed swoim ślubem i uwiecznić na zdjęciach ten krótki etap swojego życia. Ja taką sesję traktuję jako połączenie dwóch światów: ludzi bez doświadczenia przed aparatem oraz sesji jeszcze przed ślubem. To świetny czas, żeby się poznać bliżej, zobaczyć mój styl pracy, spędzić dobrze czas, a przy okazji zrobić pamiątkę na lata. Lokalizacja, która od dawna chodziła mi po głowie, była Fabryka Porcelany w Katowicach. Miejsce, którego architektura stanowi doskonałe tło dla sesji. W tym wpisie opowiem o sesji narzeczeńskiej Marty i Michała, którą zaczęliśmy na terenie fabryki porcelany, by skończyć ją na skąpanych ciepłym światłem ulicach Nikiszowca.

        Fabryka Porcelany Katowice
        Czytaj dalej »Fabryka Porcelany Sesja Narzeczeńska Marty i Michała

        Plener ślubny na Nikiszowcu

         Plener ślubny na Nikiszowcu? Oczywiście, że tak! Plener ślubny w dniu ślubu? Jeszcze lepiej! Tosia wraz z Tomkiem swoje wesele zorganizowali w restauracji Śląska Prohibicja na Nikiszowcu – więc lokalizacja aż się sama prosiła, by ją wykorzystać. Tym bardziej że to doskonałe miejsce dla par, dla których element śląskiej architektury jest ważny. Bez wątpienia to jedno z najlepszych miejsc na sesję fotograficzną, jakie znam. Dodatkowo miejsce to oferuje tak wiele i tak różnorodnych scen do zdjęć.

         Sesja w dniu ślubu musi się odbyć szybko, a żeby tak było, to lokalizacja powinna być blisko, by nie tracić czasu na dojazdy. Dlaczego to tak ważne? Ponieważ czas spędzony na sesji, to czas, kiedy nie ma Was z Waszymi Gośćmi. Krótka sesja jest świetnym pomysłem, a mój ideał to nie przekraczanie 30 minut wraz z przemieszczaniem się. Wtedy i DJ, i Goście nawet nie zauważą naszej nieobecności. Natomiast pamiątka zostanie :)

         Poniższa sesja Tosi i Tomka zajęła nam dokładnie 30 minut, a trochę czasu poświęciliśmy na oczekiwaniu na pustą ulicę (element ludzki i motoryzacyjny). Jestem zadowolony z efektów, tak szybkiej sesji. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż w innym terminie wykonaliśmy dodatkową sesję plenerową.

         Plener ślubny na Nikiszowcu w dniu ślubu
         Czytaj dalej »Plener ślubny na Nikiszowcu