Przejdź do treści

Podsumowanie sezonu ślubnego 2023

  Gdyby podsumowanie sezonu miałbym opisać jednym słowem, to zdecydowanie byłoby to: zaskoczenie. Taki był miniony rok. Zawsze uważałem, że każdy ślub jest inny. I zawsze będę to powtarzać: nie ma dwóch takich samych wesel. Mieszanka decyzji i charakterów każdej z Par, w połączeniu z Gośćmi i ich podejściem do spędzenia ślubu swoich bliskich – bardzo szeroka paleta możliwości. W 2023 wielokrotnie na mojej twarzy pojawiał się uśmiech i krótkie, ale oddające tak wiele: WOW! Szok w stosunku do planów, ich realizacji, a także dla determinacji tegorocznych Par. Miniony sezon pozwolił mi raz jeszcze zanurzyć się w uczuciach i wydarzeniach, które każda Para przeżywa na swój sposób. Nie będę ukrywać – bywało ciężko, ale to nieistotne, bo liczy się tylko to, jak świetne zdjęcia razem stworzyliśmy!

  podsumowanie sezonu ślubnego 2023

  Czym zaskoczyło mnie wesele w Szczyrku?

   Monika z Rafałem zaplanowali wesele w Szczyrku, a swoje oczekiwania postanowili oprzeć na doświadczonych barkach Wedding Plannerki Ewy Charles, która w ramach konsultacji wspierała nie tylko Parę Młodą, ale śmiało mogę powiedzieć, że również i mnie. Od początku było widać jej pracę. Wiele trafionych w punkt decyzji, pomysłów, rozwiązań, czasem małych, a czasem znaczących, jak wybór kościoła – to niesamowite, w jak dobrych rękach było to wesele!

   wesele w Szczyrku Venecoia Verona

   Ślub na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

    Dzisiejszym wpisem chciałbym Was zaprosić na ślub na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Osobiście uwielbiam Jurę za jej różnorodność, a także za to, że jest stosunkowo blisko – raptem godzina z Katowic. Jest też coś niesamowitego w wapiennych formacjach skalnych, które świetnie się komponują z sukniami ślubnymi. Jura to malownicze krajobrazy na wyciągnięcie dłoni. Tym bardziej ucieszyłem się na wieść, że ślub Kasi i Michała odbędzie się na Jurze. Na molo!

    Ślub na Jurze

    Plener Ślubny w Dolomitach

     Czy plener ślubny w Dolomitach to coś, o czym marzyłem od wielu lat? I to jeszcze jak bardzo! Wyobraź sobie malowniczy, górski krajobraz. Na dodatek ten konkretny. Widzisz go wyjątkowo często: na zdjęciach innych fotografów, na Instagramie, na blogach podróżniczych, w prasie, a nawet w programie graficznym, jako umilacz w czasie jego uruchamiania. Więc kiedy jesteś tak bombardowany tym konkretnym widokiem, nic dziwnego, że też chciałbyś go zobaczyć, a zwłaszcza przez wizjer swojego aparatu. Zmierzyć się z tym miejscem na swój własny sposób. A kiedy moje marzenie trafiło prosto w serca i umysły Agaty i Mateusza, nie mogłem uwierzyć, że to się stanie!

     Plener Ślubny w Dolomitach

     Hotel Rezydencja Ślub w Ogrodzie

      Każdy ślub jest wyjątkowy, ale kiedy w grę wchodzi miejsce takie, jak Hotel Rezydencja i ślub w ogrodzie, marzenia stają się rzeczywistością. Zarówno ceremonia ślubna w plenerze, jak i samo wesele Pauli i Wojtka to było wydarzenie, którego z radością byłem świadkiem jako fotograf ślubny.

      Hotel Rezydencja to dobrze mi znane miejsce, położone w dogodnej lokalizacji, na styku Piekar Śląskich i Bytomia. Otoczony zielenią, z przyjemną przestrzenią ogrodową, z której Goście chętnie korzystają. Zwłaszcza w takich dniach, jak ten, który Wam pokażę – przyjemny, ciepły, wrześniowy.

      Hotel Rezydencja Ślub w Ogrodzie

      Podsumowanie sezonu ślubnego 2022

       Już w najbliższą sobotę rozpoczynam tegoroczny sezon, zatem to właśnie teraz jest najlepszy czas na podsumowanie sezonu ślubnego 2022. Przez te wszystkie ślubne miesiące miałem przyjemność fotografować wiele historii, wzruszających chwil, gestów, które powodowały szybsze bicie serca lub wilgoć w okolicach oczu. Nie raz, nie dwa parkiet był gorący od atmosfery, która towarzyszyła weselom w 2022. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim Parom, które powierzyły mi to niebywale istotne zadanie. Dziękuję Wam za zaufanie, współpracę i w sumie za dobrą zabawę. Cieszę się, że mogłem być częścią Waszego dnia. Mam nadzieję, że będziecie często wracać do Waszych albumów. Mam szczęście trafiać na wspaniałych ludzi. To właśnie dzięki Wam mogę robić tak świetne zdjęcia!

       Podsumowanie sezonu ślubnego 2022

       Sesja na plaży w Gliwicach – Paulina, Kuba oraz dwa psiaki

        Bardzo chciałbym się z Wami podzielić kadrami z etapu narzeczeństwa Pauliny i Kuby – zdjęciami ze spaceru, którego celem była sesja na plaży w Gliwicach. Tak, dobrze słyszeliście – plaża w Gliwicach! Może nie jest to typowe miejsce na sesję w Gliwicach, ale uwierzcie mi, że ma swój urok i klimat. A jeśli dodamy do tego dwa urocze psiaki, które towarzyszyły narzeczonym, to mamy przepis na świetną sesję!

        Sesja na plaży w Gliwicach

        Pod Skrzydłami Anioła Wesele Ani i Andrzeja

         Było gorące czerwcowe przedpołudnie, w powietrzu czuć było, że coś się zbliża. Wszyscy obawiali się o pogodę, a to o temperaturę na parkiecie powinni się obawiać! Pod Skrzydłami Anioła wesele Ani i Andrzeja zapamiętam na długo – bo było TOP!
         Kolejny raz potwierdza się złota zasada: Para Młoda na parkiecie = Goście na parkiecie.
         Tu dodałbym: Para Młoda robi ogień na parkiecie = Goście nie pozostają dłużni!
         Takiej ekipy życzę każdej Parze Młodej, a także każdemu fotografowi i DJ’owi.

         Pod Skrzydłami Anioła Wesele