Drewniane domki

Pięknie położony drewniane domki z niepowtarzalnym widokiem na Tatry. Zaprasza do korzystania z całorocznej bazy noclegowej.

Domek drewniany całoroczny, dwuosobowy – możliwa 1 dostawka ( dziecko do 12 roku życia GRATIS), na parterze pomieszczenie jadalne z aneksem kuchennym ( bez możliwości gotowania), łazienka, na antresoli sypialnia – dwa pojedyncze łóżka, stolik , regał, TV.
Domek ma swoje samodzielne ogrzewanie elektryczne, jest zbudowany z nowoczesnych materiałów ( jest cieplutki), jednak w stylu podhalańskim i jest niezwykle uroczy.

ILOŚĆ OSÓB W JEDNYM APARTAMENCIE : 4
CENA 50 PLN – 100 PLN (OSOBA/ DOBA)
Metraż: 50 m2, : parter -pomieszczenie dzienne, na antresoli sypialnia

4 pojedyńcze łóżka , Możliwość dostawki

łazienka: WC, prysznic, ręcznik (4 szt.)

aneks kuchenny ( bez możliwości gotowania), zlewozmywak, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, sztućce i naczynia kuchenne

Serdecznie zapraszamy do wolnostojącego drewnianego domku z dwoma bliżniaczymi apartamentami (osobne wejścia). Jeden apartament przeznaczony jest dla 4 osób.
Powierzchnia 1 apartamentu to ok. 50m kw. Na dole znajdują się: pokój dzienny z kompletem wypoczynkowym i garderobą, łazienka (kabina prysznicowa, umywalka i WC) oraz aneks kuchenny – bez możliwości gotowania (kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, lodówka, zlewozmywak).Schodami wchodzimy na antresolę- tam jedna otwarta sypilnia z czterema pojedyńczymi łóżkami (1+1+1+1)

Parking jest przed domkiem

Serdecznie zapraszamy do małego uroczego domku regionalnego.

Komfortowy domek przeznaczony jest dla 3-4 osób. Na parterze znajduje się pokój dzienny z rozkładaną kanapą, stolik i fotele; kuchnia z wyposażeniem ( lodówka, kuchenka, mikrofala, czajnik elektryczny, naczynia kuchenne), łazienka (prysznic, wc i umywalka, ręczniki). Na piętrze (antresola) sypialnia (2+1+1), pościel zapewniona. DOMEK JEST CAŁOROCZNY ogrzewanie ma elektryczne.

DOJAZD:
Zjeżdżając z Zakopianki ( D 47 ) przy pierwszej stacji Orlen skręcając w prawo  w Ustupie po lewej mijasz kamping przy drodze,  jedziesz ze 100 m skręcasz  za LEWIATANEM w lewo przez most i w prawo i pierwsza brama wjazdowa to Kamping Harenda nr 160.

Sign up
close
Profile
close
Booking history
close
ID Booking Date Calendar Status
My booking details
close
Booking details
Your personal details do not displayed on this page.
Please select Service
Your Service details