Przejdź do treści
Fotograf Ślubny Katowice

Fotograf na Ślub Katowice

ul. Staromiejska 6
tel.: ⁺48 785 112 311
info@korzeniec.com

Jesteś na stronie „Fotograf na ślub Katowice,” ja nazywam się Krzysztof Korzeniec i tworzę dla moich ślubnych par pamiątkę na lata. Uwielbiam swoją pracę oraz miejsce, w którym przyszło mi żyć i pracować. Mamy tu niesamowitą różnorodność: rozwijające się miasto Katowice, nowoczesne i stylowe sale ślubne (np. Dom Weselny Calvados lub Leśne Patio), wielu dekoratorów wnętrz oraz florystek, bliskość gór, jezior, lasów, terenów postindustrialnych, czy jedyny w swoim rodzaju Nikiszowiec. Jednym słowem: różnorodność.

Dlaczego warto rozważyć mój wybór na Waszego fotografa ślubnego?

  • Posiadam 15-to letnie doświadczenie w fotografii ślubnej.
  • Przed każdym ślubem dokładnie planuję cały dzień oraz sesję zdjęciową, uwzględniając Wasze preferencje i sugestie. Jednocześnie jestem wyjątkowo elastyczny. Bo każdy ślub potrafi zaskoczyć i ja właśnie ten element lubię najbardziej.
  • Jako fotograf ślubny z Katowic posiadam bogate portfolio, które przedstawia sesje plenerowe i śluby, które odbyły się na terenie Katowic, a także z wielu innych miejsc, ponieważ się nie ograniczam pod tym względem.
  • Współpracuję z profesjonalnymi drukarniami i wykonawcami albumów, dzięki czemu mogę zaproponować różnorodne opcje wykończenia albumów ślubnych. Zarówno fotoksiążek, jak i klasycznych albumów z wklejanymi zdjęciami.
  • Stawiam na elastyczność i indywidualne podejście do każdej pary młodej, dostosowując swoje usługi do ich potrzeb i oczekiwań.
  • To raczej oczywiste, ale musicie wiedzieć, że fotografia jest moją pasją, a jako fotograf ślubny z Katowic staram się zawsze rozwijać swoje umiejętności i szukać nowych inspiracji, aby dostarczyć swoim klientom jeszcze lepsze zdjęcia. Poza ślubami wykonuję również (w przerwie zimowej) sesje ciążowe, studyjne portretowe. A prywatnie fotografuję wszystko co piękne i brzydkie, ale warte uwieczniania. Nawet teraz kiedy pisze te słowa, aparat leży tuż obok mnie.
  • Dbam o swój sprzęt, ale przede wszystkim o kopie bezpieczeństwa Waszych zdjęć: jednocześnie rejestruję zdjęcia na dwie karty pamięci, zawsze mam na sobie dwa aparaty, a trzeci czeka w samochodzie. Na weselu robię kopię bezpieczeństwa. Po powrocie z wesela – jeszcze przed pójściem spać – wykonuję kopie do chmury. Na szczęście nigdy kopie bezpieczeństwa nie były mi potrzebne, ale robię wszystko by tak właśnie było. Innymi słowy: dmucham na zimne.

Moja praca jako fotograf ślubny to nie tylko robienie zdjęć, ale przede wszystkim nawiązywanie kontaktu z Wami, poznaniem Waszych historii i oczekiwań. Staram się zawsze zrozumieć, jak chcielibyście mieć zrobione i obrobione zdjęcia, aby były dla Was – nie dla jury w konkursach.

Jako fotograf ślubny z Katowic oferuję szeroką gamę usług fotograficznych, które pozwalają mi na dopasowanie się do potrzeb każdej pary młodej. Moja oferta to nie wyrocznia i często dostosowuję ją do Waszych wymagań, bo każdy ślub jest inny i inne macie wymagania.

Moje podejście do fotografii ślubnej opiera się na naturalności i spontaniczności. Staram się uchwycić te niepowtarzalne momenty, które stanowią prawdziwe skarby w albumie ślubnym. Moje zdjęcia to nie tylko piękne ujęcia, ale również emocje, gesty i reakcje, które sprawiają, że zdjęcia są autentyczne i pełne życia. Co istotne: nie mam problemu z pozowanymi kadrami tzw. grupówkami. Ponieważ najważniejsze, żebyście mieli dobrą pamiątkę, a ślub to jedyna okazja do takich zdjęć z całą rodziną i znajomymi. A na dodatek jesteście kapitalnie ubrani i w dobrych humorach :)

Jeśli szukasz doświadczonego i zaangażowanego fotografa ślubnego z Katowic, który pomoże Ci uwiecznić najważniejsze chwile Twojego życia, to zapraszam do kontaktu ze mną. Chętnie opowiem Ci więcej o swojej pracy i pomogę stworzyć niezapomniane wspomnienia z Twojego ślubu.

Moje Portfolio Ślubne

Z uwagi na szeroki zakres jakim są zdjęcia ślubne, portfolio podzielone jest na dwie kategorie: Reportaż Ślubny oraz Plener Ślubny.

Jeszcze więcej zdjęć znajdziesz na BLOGu >>

Katowice