Przejdź do treści
Fotograf ślubny Chorzów

Fotograf ślubny Chorzów

Cześć! Nazywam się Krzysztof Korzeniec i od kilkunastu lat jestem fotografem ślubnym. Przez większość swojej fotograficznej działalności mieszkałem w Chorzowie. Wiele reportaży ślubnych, a także plenerów wykonałem właśnie tutaj. Jako fotograf ślubny Chorzów uważam za świetne miejsce, pełne możliwości. Fotografie ślubne w Chorzowie mogą być wykonane w wyjątkowych miejscach – począwszy od zabytkowego, drewnianego kościoła, przez kapitalny szyb górniczy, po piękne ogrody i park. Jest w czym wybierać, każda przyszła Para Młoda może wybrać odpowiednią lokalizację, która będzie odpowiadać Waszemu stylowi i charakterowi. Jeśli to właśnie tutaj planujecie ślub, wesele lub plener to dobrze wybraliście! Zwłaszcza od kiedy nie jest się już skazanym na ślub w budynku chorzowskiego USC ;)

Poniżej prezentuję moje zdjęcia z różnych miejsc w Chorzowie. Jeśli organizujecie ślub i wesele w tym mieście – zapraszam do niezobowiązującego kontaktu. Jeśli szukasz Fotograf na ślub w Chorzowie, to zgłaszam się z moimi pomysłami oraz wieloma miejscami, które możemy wykorzystać na sesję. Korzystając z mojego doświadczenia, możecie uniknąć miejsc, którymi nie warto sobie zaprzątać głowy. Dobry fotograf ślubny powinien posiadać nie tylko umiejętności techniczne, ale również umiejętność pracy z ludźmi, kreatywność, profesjonalizm, oraz spokój w trudnych sytuacjach – z opinii ślubnych moich Par Młodych wynika, że natura obdarzyła mnie tymi cechami. Zapraszam do oglądania zdjęć:

Ślub cywilny w plenerze w Chorzowie

Nigdy nie byłem zwolennikiem brania ślubu w chorzowskim USC. Zarówno pod kątem architektury, jak i tym fotograficznym. Tym bardziej cieszy mnie, że można wziąć ślub w plenerze. Wtedy przede wszystkim od naszej wyobraźni będzie zależeć, jak ten ślub będzie wyglądać. Biorąc ślub w plenerze, czy to w Chorzowie, czy gdziekolwiek indziej, bierzcie pod uwagę zmienny wariant pogodowy. Poza tym – coś wspaniałego. Przestrzeń! Zieleń! Jest znacznie lepiej, jak w budynku USC – jaki by on nie był. Coraz częściej sale ślubne udostępniają swoją przestrzeń na ślub w plenerze – to jest najlepsze rozwiązanie, ponieważ ograniczamy przemieszczanie Gości między lokalizacjami, zyskujemy czas, a także zabezpieczamy się na wypadek różnych sytuacji pogodowych.

Krzysztof Korzeniec
Fotograf ślubny Chorzów

Kim jestem?

Jestem fotografem ślubnym z okolic Chorzowa, przez wiele lat mieszkałem w Chorzowie, a od ponad 15 lat ma przyjemność uwieczniać śluby na terenie Chorzowa i całego Śląska! To cudowne uczucie, jeszcze większa odpowiedzialność i spore zaufanie, za które dziękuję. Na stronie „Opinie” zamieszczam informacje przesłane od Par Młodych na temat mojej pracy.

fotograf_slubny_katowice

Zobacz moje Portfolio Ślubne

Chętnie na odpowiem na wszystkie Wasze pytania podczas niezobowiązującego spotkania. Póki co, na wiele pytań już teraz odpowiadam na przygotowanej specjalnie dla Was stronie: „Pytania i Odpowiedzi”. Trafiłaś/-eś tutaj wpisując w Google Fotograf ślubny Chorzów lub Fotograf ślubny z Chorzowa


Sale weselne w Chorzowie

Szukacie sali ślubnych w Chorzowie? Jest z czego wybierać. Chętnie pomogę Wam przy wyborze. Zobaczcie moje zdjęcia, jestem również do Waszej dyspozycji. Skontaktujcie się ze mną, a opiszę wrażenia moje, Gości oraz Par Młodych. Miałem okazję fotografować w wielu salach ślubnych w tym mieście. Najczęściej wybieraną jest Browar Przystań i to od niej zacznę prezentację zdjęć

Browar Przystań Chorzów aleja Klonowa 4

Browar Przystań Chorzów Wesele

Restauracja Prezydent, Kompleks Sztygarka na ul. ks. Piotra Skargi 34 w Chorzowie

Restauracja Nowa Łania na al. Łani 1 w Chorzowie

Restauracja Nowa Łania Wesele

Plener ślubny w otoczeniu restauracji Nowa Łania w Chorzowie

Restauracja Malinowy Dwór w Chorzowie

Ślub kościelny w Chorzowie

Różnorodne pod każdym względem (zarówno architektonicznym, jak i pod kątem wyznania) kościoły w Chorzowie mogą być świetnym wyborem na ślub. Zobaczcie moje zdjęcia, nie zapomnijcie, że własnymi dekoracjami możecie odmienić każde wnętrze.

Kościół pw. św. Wawrzyńca w Chorzowie na ul.Konopnickiej 29

Kościół św. Józefa w Chorzowie na ul.Łagiewnickiej 17

Plener ślubny w Chorzowie – TOP 3

Park Śląski, Skansen, Szyb Prezydent, Stadion Śląski, Stadion Ruchu Chorzów, rynek, wolka . . . Dla każdego coś się znajdzie! To miasto daje spore możliwości oraz ogromną dawkę inspiracji na plenery ślubne. Poniżej moje TOP 3 miejsca na plener ślubny w Chorzowie.

1. Plener ślubny w chorzowskim Skansenie 

To miejsce jest bezkonkurencyjne! Sesja w tym miejscu to bardzo dobry pomysł, zwłaszcza dla Par, które cenią sobie naturę oraz spokój. Nigdzie w Parku Śląskim nie znajdziecie takiego spokoju, a do tego pięknie tło w postaci zabytkowych chat, wiatraka, czy też polany, które aż proszą do wykorzystania na sesji. Drewno – zwłaszcza tak stare – świetnie nadaje się na tło sesji ślubnych. Teren jest spory i każdy znajdzie dobre miejsce na zdjęcia. Poniżej efekty sesji w chorzowskim skansenie. Sesja na terenie skansenu jest płatna. Aktualnie wynosi 120 pln + bilety wstępu według obowiązującego cennika, a najświeższe informacje można znaleźć na ich stronie www. Nie trzeba się wstępnie umawiać, ale zalecam kontakt telefoniczny, ponieważ na terenie skansenu zdarzają się imprezy, które powodują zamknięcie obiektu.

Plener ślubny w chorzowskim skansenie

2. Plener ślubny na stadionie Ruchu Chorzów

Stadion Ruchu Chorzów jest symbolem miasta. Wieloletnia historia klubu związanego z miastem nie jest pierwszym z brzegu pomysłem na sesję – ja jednak uważam, że dla kibica, dla mieszkańca, dla osoby związanej z tym miastem, nie ma lepszego miejsca. Z punktu widzenia fotografa kolorystyka murawy, czy siedzisk może dać sporo kreatywnych kadrów, a dla Par jest pamiątką na długie lata.

Plener ślubny na stadionie Ruchu Chorzów

3. Plener ślubny w Parku Śląskim (WPKiW)

Fryzjer i makijaż ślubny Trendy Hair Fashion Chorzów

Jako fotograf odwiedzam wiele miejsc związanych z makijaże oraz fryzurą ślubną. Trendy Hair Fashion w Chorzowie to miejsce, do którego chętnie wracam. Zarówno Panie Młode są zadowolone z ich usług, jak i przestrzeń daje spore możliwości fotograficzne.

Fotograf ślubny Chorzów

Podsumowując, w artykule przedstawiłem różne aspekty związane z wyborem fotografa ślubnego w Chorzowie. Omówiłem kwestie związane z doświadczeniem, portfolio, stylami fotografii i podejściem do pracy. Wskazałem także na korzyści i wady zatrudniania drugiego fotografa oraz na to, kiedy jest to szczególnie ważne. Z kolei przedstawiłem siebie, jako doświadczonego fotografa ślubnego z Chorzowa, który oferuje profesjonalne podejście, kreatywność i zaangażowanie w uwiecznianie najważniejszych momentów w życiu pary młodej. Jestem przekonany, że moja oferta zaspokoi potrzeby każdej przyszłej pary młodej z Chorzowa, która szuka wyjątkowego fotografa na swój wielki dzień.