Przejdź do treści
Fotograf ślubny Chorzów

Fotograf ślubny Chorzów

Cześć! Nazywam się Krzysztof Korzeniec i od kilkunastu lat jestem fotografem ślubnym. Przez większość swojej fotograficznej działalności mieszkałem w Chorzowie. Wiele reportaży ślubnych, a także plenerów wykonałem właśnie tutaj. Jako fotograf ślubny Chorzów uważam za świetne miejsce, pełne możliwości. Jeśli to właśnie tutaj chcecie planujecie ślub, wesele lub plener to dobrze wybraliście! Zwłaszcza od kiedy nie jest się już skazanym na ślub w chorzowski USC.

Poniżej prezentuję autorskie zdjęcia z różnych miejsc w Chorzowie. Jeśli organizujecie ślub i wesele w tym mieście – zapraszam do kontaktu. Jeśli szukasz Fotograf na ślub w Chorzowie to zgłaszam się z moimi pomysłami oraz wieloma miejscami, które możemy wykorzystać na sesję.

Ślub w Chorzowie

Różnorodne pod każdym względem (również wyznania) kościoły w Chorzowie mogą być świetnym wyborem na ślub. Zobaczcie moje zdjęcia, nie zapomnijcie, że własnymi dekoracjami możecie odmienić każde wnętrze.

Kościół pw. św. Wawrzyńca w Chorzowie na ul.Konopnickiej 29

Kościół św. Józefa w Chorzowie na ul.Łagiewnickiej 17

Kościół p.w. świętej Barbary w Chorzowie na ul.3-go Maja 18

Kościół p.w. Jezusa Chrystusa Dobrego Pasterza w Chorzowie na ul.Skrajnej 2A

Sale weselne w Chorzowie

Szukacie sali ślubnych w Chorzowie? Jest z czego wybierać. Chętnie pomogę Wam przy wyborze. Zobaczcie moje zdjęcia, jestem również do Waszej dyspozycji. Skontaktujcie się ze mną, a opiszę wrażenia moje, Gości oraz Par Młodych. Miałem okazję fotografować w wielu salach ślubnych w tym mieście. Najczęściej wybieraną jest Sztygarka i to od niej zacznę prezentację zdjęć

Restauracja Prezydent, Kompleks Sztygarka na ul. ks. Piotra Skargi 34 w Chorzowie

Restauracja Nowa Łania na al. Łani 1 w Chorzowie

Restauracja Nowa Łania Wesele

Plener ślubny w otoczeniu restauracji Nowa Łania w Chorzowie

Restauracja Malinowy Dwór w Chorzowie

Plener ślubny w Chorzowie

Park Śląski, Skansen, Szyb Prezydent, Stadiony, rynek, wolka. Dla każdego coś się znajdzie! To miasto daje spore możliwości oraz ogromną dawkę inspiracji na plenery ślubne. Poniżej moje TOP 3 miejsca na plener ślubny w Chorzowie.

Plener ślubny w chorzowskim Skansenie 

Sesja na terenie skansenu jest płatna. Aktualnie wynosi 120 pln, a najświeższe informacje można znaleźć na ich stronie www. Nie trzeba się wstępnie umawiać, ale zalecam kontakt telefoniczny ponieważ na terenie skansenu zdarzają się imprezy, które powodują zamknięcie obiektu. Sesja w tym miejscu to bardzo dobry pomysł, zwłaszcza dla Par, które cenią sobie naturę oraz spokój. Nigdzie w Parku Śląskim nie znajdziecie takiego spokoju, a do tego pięknie tło w postaci zabytkowych chat. Drewno – zwłaszcza tak stare – świetnie nadaje się na sesje. Teren jest spory i każdy znajdzie dobre miejsce na zdjęcia. Poniżej efekty sesji w chorzowskim skansenie.

Plener ślubny w chorzowskim skansenie

Plener ślubny na stadionie Ruchu Chorzów

Stadion Ruchu Chorzów jest symbolem miasta. Wieloletnia historia klubu związanego z miastem nie jest pierwszym z brzegu pomysłem na sesję – ja jednak uważam, że dla kibica, dla mieszkańca, dla osoby związanej z tym miastem, nie ma lepszego miejsca. Z punktu widzenia fotografa kolorystyka murawy, czy siedzisk może dać sporo kreatywnych kadrów.

Plener ślubny na stadionie Ruchu Chorzów

Plener ślubny w Parku Śląskim (dawniej WPKiW)

Fryzjer i makijaż ślubny Trendy Hair Fashion Chorzów

Krzysztof Korzeniec Fotograf ślubny Chorzów

Jestem szczęśliwym Mężem i jeszcze szczęśliwszym Ojcem. Jestem fotografem ślubnym z okolic Chorzowa, który od ponad 12 lat ma przyjemność uwieczniać tak wspaniałe wydarzenia jakim są Wasze Śluby! To cudowne uczucie, jeszcze większa odpowiedzialność i spore zaufanie, za które dziękuję. Na stronie „Opinie” zamieszczam informacje przesłane od Par Młodych na temat mojej pracy.

fotograf_slubny_katowice

Moje Portfolio Ślubne

Chętnie na odpowiem na wszystkie Wasze pytania podczas niezobowiązującego spotkania. Póki co, na wiele pytań już teraz odpowiadam na przygotowanej specjalnie dla Was stronie: „Pytania i Odpowiedzi”. Trafiłaś/-eś tutaj wpisując w Google Fotograf ślubny Chorzów lub Fotograf ślubny z Chorzowa