Cześć, mam na imię Krzysztof!

Od ponad 12 lat zawodowo zajmuję się fotografią ślubną. Swój ślub miałem ponad 6 lat temu, sam na własnej skórze przekonałem się, jak trudne decyzje stoją przed Wami. Każdy ślub jest dla mnie wyjątkowy, do każdego reportażu się przygotowuję, bo wiem, jak ważne są zdjęcia.

Tygodnie, miesiące, a czasem lata przygotowań, planowania, tysiące kompromisów i szukania najlepszych rozwiązań. Dopieszczanie detali. To Wasz Dzień! Pozwólcie mi wejść do Waszego świata, bym mógł opowiedzieć tę historię – Wasz najpiękniejszy dzień.

Największą pamiątką, która zostanie z Wami po ślubie są wspomnienia. Fotografie pozwolą zatrzymać najlepsze historie tego dnia, by przeżyć go jeszcze raz! Tak naprawdę wiele razy – ponieważ do dobrych zdjęć wraca się przy okazji i bez okazji.

Kim jestem?

jestem Mężem

jestem Mężem

I to szczęśliwym! Od ponad 6 lat. Cudowne uczucie iść razem przez życie z kimś, komu można ufać bezgranicznie. To był cudowny dzień, który otwarł cudowny rozdział życia.
Co ważniejsze, własny ślub otwarł mi oczy na pewne aspekty pracy. Dzięki niemu dużo się nauczyłem.

jestem Ojcem

jestem Ojcem

Od ponad 4 lat. Piękne uczucie być odpowiedzialnym za  nową jednostkę, nowego człowieka. Przygotowywać go do życia, do bycia dobrym i odpowiedzialnym mężem, facetem, człowiekiem. Kocham i z podziwem patrzę na rozwój. To niesamowite, że dziecko może tyle dać, nic nie posiadając.

jestem Fotografem

jestem Fotografem

Od ponad 12 lat zawodowo zajmuję się fotografią ślubną. Każdą z moich Par szanuję i wiem, że dla nich to jest ten jedyny ślub. W dniu ślubu oraz na plenerze każdej mojej Parze Młodej spłacam dług zaufania, którym mnie obdarzyli. To niesamowite, jak bardzo nakręca i uzależnia mnie energia dnia ślubu!

Uwielbiam naturalność, prawdziwe emocje, spontaniczne sytuacje, a najważniejsza dla mnie jest Wasza radość! Radość zarówno na zdjęciach, jak i radość ze zdjęć, które ode mnie otrzymacie. Mimo, iż zajmuję się fotografią ślubną od wielu lat, na każdy reportaż ślubny idę z tą samą dawką energii. To Wy dajecie mi kopa do działania, motywację do bycia tym kim jestem. Czerpię pełnymi garściami z emocji, które towarzyszą Wam w dniu ślubu. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszej pracy!

Pytania i odpowiedzi

1. Ile kosztuje, jakie mam pakiety ślubne?
Szczegółową ofertę przesyłam drogą mailową. Dlatego zachęcam do kontaktu.
Oferta zawiera szereg informacji co, za ile, jak długo, ile zdjęć, ile obrobionych, ile nieobrobionych itd.


2. Czy musimy się spotkać przed ślubem?

Zawsze zachęcam na niezobowiązujące spotkanie zanim podejmiecie decyzję co do wyboru fotografa. Podczas spotkania pokażę przykładowy album, pełne reportaże.
Jeśli jednak nie macie możliwości żeby się spotkać (czy to z uwagi na odległość, czy to przez ogrom obowiązków), nie ma problemu - wszystko załatwimy telefonicznie lub drogą elektroniczną.


3. Na jakim obszarze pracuję?

Pracuję dokładnie tam, gdzie jest Wasz ślub. Nie mają dla mnie znaczenia tak przyziemne sprawy, jak kilometry.


4. Czy mogę zarezerwować termin dla Was?

Wybór fotografa jest bardzo ważny, dlatego nie ma pośpiechu. Jeśli tylko termin jest wolny proponuję bezpłatną rezerwację terminu na czas dwóch tygodni.


6. W jakich godzinach pracuję w dniu ślubu i wesela?

W zależności od wybranej opcji, reportaż może trwać od 12 do 15 godzin. Zaczynam od tego, w jakim momencie dnia chcecie bym rozpoczął Waszą fotograficzną opowieść. Najczęściej towarzyszę Parze Młodej od przygotowań, do godziny 1:00.


7. Plener w dniu ślubu, czy w innym terminie?

Po co się ograniczać? Najlepiej i jedno, i drugie!
Plener w dniu ślubu ma ten plus, że można zrobić sesję wraz z Waszymi Świadkami, wykorzystać samochód ślubny, bukiet, makijaż. Z doświadczenia wiem jednak, że ten dzień bardzo szybko mija, więc polecam, by taki plener ograniczyć do minimum. Tak, by goście nie czekali na Was zbyt długo i żebyście mogli jak najszybciej wrócić na przyjęcie, którego zaplanowanie i przygotowanie kosztowało Was wiele czasu. Pamiętajcie – to jest Wasze przyjęcie.

Plener w innym dniu otwiera cały szereg możliwości. Możemy jechać nad morze, w Tatry, popływać na Mazurach, czy też skorzystać z uroków innych krajów. Nie ma żadnych ograniczeń co do miejsca i czasu. Mamy więcej swobody, a i atmosfera jest lepsza - bo nie czekają na Was goście na sali, a suknia nie musi już być idealnie czysta


8. Czy obrabiam zdjęcia?

Bez obaw! Zdjęcia, który otrzymujecie w pakiecie są poddane obróbce graficznej. Właśnie dlatego odbiór zdjęć nie odbywa się z dnia na dzień.


9. Czy oddaję resztę zdjęć?

TAK! Dostaniecie zarówno wybrane (obrobione) kadry, jak i pozostałe zdjęcia, bez obróbki. Wszystko w dużej rozdzielczości pozwalającej na swobodne wywoływanie zdjęć.

10. Ile czasu będziecie czekać na zdjęcia?
Maksymalnie 50 dni roboczych od pleneru ślubu (jeśli będzie w innym dniu). Jest to maksymalny czas potrzebny na szczegółowe obrobienie zdjęć oraz zaprojektowanie i wykonanie albumu. Zazwyczaj oddaję zdjęcia przed czasem, bo wiem, jak bardzo czekacie na swoje zdjęcia.


11. Czy posiadam zezwolenie na fotografowanie podczas ceremonii?

Oczywiście, że tak. Księża rzadko o to pytają, ale zawsze w dniu ślubu mam ze sobą certyfikat ukończenia stosownego kursu.


12. Czy piję alkohol na weselu?

Zdecydowanie nie. Oprócz tego, że jestem kierowcą tego dnia, mam też świadomość, jak ważny jest to dla Was dzień. Dlatego nigdy nie piję alkoholu podczas reportażu ślubnego.


13. Jak jesteś ubrany podczas wykonywania usługi fotograficznej?

Staram się ubierać, tak by dopasować się do otoczenia. Schludnie, elegancko. Nie ma obaw o t-shirty, jeansy itp.


14. Kiedy się rozliczamy?

W dniu podpisania umowy przyjmuję zadatek w wysokości 10-20%. Pozostałą część ustalonej kwoty uiszczacie w dniu odebrania Waszych zdjęć.


15. Co dalej?

Jeśli tylko podobają Wam się moje zdjęcia - napiszcie maila z zapytaniem o dostępność terminu. W odpowiedzi otrzymacie szczegółową ofertę. Nie zwlekajcie z zapytaniem. Jeśli tylko macie jakieś wątpliwości zapraszam do kontaktu.

Macie więcej pytań? Zachęcam do kontaktu

info@korzeniec.com
tel.: +48 785 112 311

Jeśli macie ochotę przeczytać co na mój temat - a właściwie na temat moje pracy - piszą Pary Młode, to zapraszam na stronę "Opinie Par Młodych" . Wybór fotografa ślubnego to ważna decyzja, dlatego zwracam uwagę na możliwość spotkania się na żywo. Wzajemne poznanie się, opinie osób które już mi zaufały, galeria zdjęć, pełne reportaże, które pokazuję podczas spotkania – nie mam nic do ukrycia, ponieważ ja również wybierałem własnego fotografa ślubnego. Wiem, jak trudne jest podjęcie tej decyzji.