Przejdź do treści
Fotograf ślubny Katowice

Fotograf ślubny Katowice

Specjalizuję się w fotografii ślubnej już od ponad 15 lat! Działam głównie na terenie Katowic, ale wiadomo, jak to w naszym rejonie bywa – dojeżdżam wszędzie :)

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio (plenery ślubny oraz reportaże ślubne), aby zobaczyć, jak wiele emocji i piękna można uchwycić w jednej fotografii. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym, aby zapewnić Wam najwyższą jakość zdjęć. Co istotne dostosowuję się do różnorodności, którą spotykam na Waszych ślubach – uwielbiam to w mojej pracy, że każdy ślub jest zupełnie inny. Tu nie ma miejsca na rutynę i nudę. Kreatywność i otwartość na zmiany to zestaw podstawowych cech, z których często korzystam w swojej pracy.

Jeśli szukasz Fotografa Ślubnego z Katowic, który zapewni Ci wyjątkowe zdjęcia, pełne emocji i piękna, to skontaktuj się ze mną! Chętnie omówię z Wami szczegóły i odpowiem na wszelkie pytania. Organizując ślub w Katowicach i okolicach macie niesamowite wybór! Do Waszej dyspozycji jest nieskończona ilość i różnorodność miejsc, w których można zorganizować świetny ślub oraz plener ślubny. Dlaczego fotograf na ślub, który odbędzie się w Katowicach, sam powinien być z Katowic? Ponieważ zna wiele ciekawych lokalizacji, a przede wszystkim wie, których miejsc unikać, bo na zdjęciach nie wyjdą najlepiej. Dodatkowym atutem jest łatwego umówienia się na spotkania się przed podjęciem decyzji o współpracy.

Krzysztof Korzeniec Fotograf Ślubny Katowice

ul. Staromiejska 6
tel.: ⁺48 785 112 311
info@korzeniec.com

Jako fotograf ślubny z Katowic, oferuję wiele powodów, dla których warto wybrać mnie na uwiecznienie Waszego najważniejszego dnia. Oto kilka z nich:

  1. Doświadczenie: Mam wiele lat doświadczenia w fotografii ślubnej, co pozwala mi na zapewnienie profesjonalnego podejścia do każdej sesji zdjęciowej. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwalają mi na uchwycenie najpiękniejszych i najważniejszych momentów związanych z Waszym ślubem.
  2. Elastyczność: Staram się dostosować do Waszych potrzeb i wymagań, abyście byli w pełni zadowoleni z moich usług. Mogę pracować zarówno w stylu tradycyjnym, jak i reportażowym, w zależności od Waszych preferencji.
  3. Profesjonalny sprzęt: Dysponuję profesjonalnym sprzętem fotograficznym, co pozwala mi na uzyskanie najwyższej jakości zdjęć. Używam najnowocześniejszych technologii, które pozwalają mi na stworzenie wyjątkowych, pełnych emocji i piękna fotografii.
  4. Indywidualne podejście: Zawsze staram się poznać Wasze oczekiwania i potrzeby, aby móc stworzyć dla Was idealną sesję zdjęciową. Zwracam uwagę na każdy detal, aby każde zdjęcie było perfekcyjne i odzwierciedlało Waszą prawdziwą historię.
  5. Portfolio: Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio, w którym znajdziecie wiele pięknych i niezapomnianych zdjęć ślubnych. Portfolio to doskonały sposób, aby zobaczyć, jak wiele emocji i piękna można uchwycić w jednej fotografii.

Jeśli szukasz fotograf ślubnego z Katowic, który zapewni Ci profesjonalne podejście, elastyczność, najwyższą jakość zdjęć oraz indywidualne podejście do Twoich potrzeb, to skontaktuj się ze mną. Razem stworzymy piękną historię Waszego ślubu, którą będziecie mogli wspominać przez całe życie.

Ślub w Katowicach

Piękne i różnorodne pod każdym względem Kościoły w Katowicach m.in.: Kościół św. Anny, Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła, Archikatedra Chrystusa Króla w Katowicach, Kościół św. Józefa, Kościół Mariacki w Katowicach, Kościół św. Michała Archanioła  i wiele innych!
Do tego dochodzi USC w Katowicach. Bardzo ładnie odrestaurowany budynek, piękne wnętrza i Urzędnicy, którzy wkładają serce w ceremonię. Jest to nieliczny z USC, gdzie ślub nie trwa 5 minut.


Wesele w Katowicach

Szukacie sali ślubnych w Katowicach? Dobrze się składa. Chętnie pomogę Wam przy wyborze. Zobaczcie moje zdjęcia z sal ślubnych w Kato – jestem również do Waszej dyspozycji, posiadam znacznie więcej zdjęć. Skontaktujcie się ze mną, a opiszę wrażenia moje, Gości oraz Par Młodych. Miałem okazję fotografować w wielu salach ślubnych w Katowicach m.in.: Calvados, Leśne Patio, Hotel Monopol Katowice i innych. Sal jest tak dużo, że nie zmieszczę zdjęć na tej stronie. Zapraszam Was do kontaktu

Plener ślubny w Katowicach

Jeziora Trzy Stawy, las Murckowski, Park Kościuszki, Aeroklub Katowicki, nowoczesna architektura NOSPRu, Muzeum Śląskiego, czy na Nikiszowcu. Dla każdego coś się znajdzie! Nie faworyzuję miejsc, ale osobiście bardzo lubię robić plener ślubny w Katowicach, które same w sobie są świetnym miejscem. Jako fotograf ślubny z Katowic mogę wykorzystać nowo powstałe lokalizacje, bo nasze miasto ciągle się zmienia. Dlatego jeśli szukacie fotografa na swój ślub to zgłaszam się z moimi pomysłami oraz wieloma miejscami.

Plener ślubny NOSPR, Muzeum Śląskie, Spodek

Plener ślubny NOSPR, Muzeum Śląskie, Spodek z Fotograf ślubny Katowice

Jest coś takiego w nowej architekturze okolic Spodka, co przyciąga mnie na sesje w tym miejscu. Strefa kultury, czyli teren od Muzeum Śląskiego, przez NOSPR, Centrum Kongresowe, po Spodek. Często łączę sesje w tych miejscach – krótki spacer, a jak wiele możliwości! Sam Spodek jest dobry nie tylko z uwagi na status symbolu miasta, ale przede wszystkim z uwagi na możliwości, jakie daje. Poniżej kilka zdjęć ze Strefy Kultury w Katowicach.

 

Fotograf ślubny Katowice ul.Staromiejska 6

Największą pamiątką, która zostaje z Wami po ślubie, są wspomnienia. Fotografia ślubna pozwala zatrzymać najlepsze historie tego dnia, by przeżyć go jeszcze raz! Tak naprawdę wiele razy – ponieważ do dobrych zdjęć wraca się bardzo często :)

Uwielbiam naturalność, prawdziwe emocje, spontaniczne sytuacje, ale najważniejsza dla mnie jest Wasza radość! Radość na zdjęciach i radość ze zdjęć, dlatego proponuję uwiecznienie Waszego ślubu od przygotowań, aż po wesele i plener (czy to w dniu ślubu, czy to w innym terminie).
Obrobione zdjęcia oddaję w pełnej rozdzielczości na pendrive USB, dzięki czemu możecie w dowolnych rozmiarach i ilościach wywoływać zdjęcia we własnym zakresie. Przyszłym Parom Młodym polecam elegancki album ślubny z wklejonymi fotografiami. Każda ze stron to odpowiednio dobrane zdjęcia w różnych formatach (od 10x15cm, aż po 20x30cm). Album jest tak projektowany, by jak najlepiej historię Waszego dnia.

Chętnie na odpowiem na wszystkie Wasze pytania podczas niezobowiązującego spotkania. Póki co, na wiele pytań już teraz odpowiadam na przygotowanej specjalnie dla Was stronie: „Pytania i Odpowiedzi” .

Trafiłaś/-eś tutaj wpisując w Google:
Fotograf na ślub Katowice
– Jaki Fotograf ślubny Katowice?
– Fotograf ślubny Katowice cena
– Katowice zdjęcia ślubne

Fotograf Ślubny Katowice

Zobacz Moje Portfolio