Przejdź do treści

Cześć, mam na imię Krzysztof!

Od ponad 15 lat zawodowo zajmuję się fotografią ślubną. Swój ślub miałem ponad 10 lat temu, sam na własnej skórze przekonałem się, jak trudne decyzje stoją przed Wami. Każdy ślub jest dla mnie wyjątkowy. Wiem, jak ważne są zdjęcia i jak istotne zadanie stoi przede mną.

Jestem Mężem

I to szczęśliwym! Od ponad 10 lat! Cudowne uczucie iść razem przez życie z kimś, komu można ufać bezgranicznie. Dzień ślubu to był cudowny dzień, emocje, dobra zabawa i niesamowite doświadczenie. Co ważniejsze, własny ślub otwarł mi oczy na pewne aspekty tego dnia. Dzięki czemu czuję się dużo lepszym fotografem ślubnym.

Jestem Ojcem

Od ponad 8 lat. Piękne uczucie być odpowiedzialnym za człowieka. Przygotowywać go do życia, do bycia dobrym i odpowiedzialnym człowiekiem. Kocham i z podziwem patrzę na jego rozwój. To niesamowite, że dziecko może tyle dać, nic nie posiadając.

Jestem Fotografem Ślubnym

Od ponad 15 lat zawodowo zajmuję się fotografią ślubną. Każdą z moich Par szanuję i wiem, że dla nich to jest ten jedyny ślub. W dniu ślubu oraz na plenerze każdej mojej Parze Młodej spłacam dług zaufania, którym mnie obdarzyli. To niesamowite, jak wiele daje mi energia dnia ślubu!

Jestem mężem i ojcem

Uwielbiam światło, naturalność, prawdziwe emocje, spontaniczne sytuacje. Ważna jest dla mnie Wasza radość! Radość zarówno na zdjęciach, jak i radość ze zdjęć, które ode mnie otrzymacie. Mimo iż zajmuję się fotografią ślubną od wielu lat, na każdy reportaż ślubny idę z tą samą dawką energii. To Wy dajecie mi kopa do działania, motywację do bycia tym, kim jestem. Czerpię pełnymi garściami z emocji, które towarzyszą Wam w dniu ślubu. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszej pracy. Dziękuję!

Pytania i odpowiedzi

Wiem, jak trudne zadanie stoi przed Wami, dlatego zebrałem odpowiedzi na 15 najczęstszych pytań, które słyszę podczas spotkań z Parami.

 1. Ile kosztuje, jakie mam pakiety ślubne?
 2. Czy cena może ulec zmianie?
 3. Czy musimy się spotkać przed ślubem?
 4. Na jakim obszarze pracuję?
 5. Czy mogę zarezerwować termin dla Was?
 6. W jakich godzinach pracuję w dniu ślubu i wesela?
 7. Plener w dniu ślubu, czy w innym terminie?
 8. Czy obrabiam zdjęcia?
 9. Czy oddaję resztę zdjęć?
 10. Ile czasu będziecie czekać na zdjęcia?
 11. Czy posiadam zezwolenie na fotografowanie podczas ceremonii?
 12. Czy piję alkohol na weselu?
 13. Jak jesteś ubrany podczas wykonywania usługi fotograficznej?
 14. Kiedy się rozliczamy?
 15. Co dalej?

Odpowiedzi

 1. Ile kosztuje, jakie mam pakiety ślubne?
  Szczegółową ofertę przesyłam drogą mailową. Dlatego zachęcam do kontaktu.
  Oferta zawiera szereg informacji co, za ile, jak długo, ile zdjęć, ile obrobionych, ile nieobrobionych itd.

 2. Czy cena może ulec zmianie?
  Nie! Zdecydowanie nie. Cena zawarta w umowie obowiązuje na usługi, na które podpiszemy umowę. Wiem, że teraz to popularne wśród wykonawców z branży, by obarczać Pary ryzykiem inflacyjnym. Ja się w takiej gierki nie bawię i traktuję Was tak, jak ja chciałbym być potraktowany przy okazji organizacji własnego ślubu.

 3. Czy musimy się spotkać przed ślubem?
  Zawsze zachęcam na niezobowiązujące spotkanie, zanim podejmiecie decyzję co do wyboru fotografa. Podczas spotkania pokażę fizyczny fotoalbum, klasyczny album oraz pełne reportaże.
  Jeśli jednak nie macie możliwości, żeby się spotkać (czy to z uwagi na odległość, czy to przez ogrom obowiązków), nie ma problemu – wszystko załatwimy telefonicznie lub drogą elektroniczną.

 4. Na jakim obszarze pracuję?
  Pracuję dokładnie tam, gdzie jest Wasz ślub. Nie mają dla mnie znaczenia tak przyziemne sprawy, jak kilometry.

 5. Czy mogę zarezerwować termin dla Was?
  Wybór fotografa jest bardzo ważny, dlatego nie ma pośpiechu. Jeśli tylko termin jest wolny, proponuję bezpłatną rezerwację terminu na czas dwóch tygodni.

 6. W jakich godzinach pracuję w dniu ślubu i wesela?
  W zależności od wybranej opcji reportaż może trwać od kilku do kilkunastu godzin. Zaczynam od tego, w jakim momencie dnia chcecie, bym rozpoczął Waszą fotograficzną opowieść. Najczęściej towarzyszę Parze Młodej od przygotowań, do oczepin.

 7. Plener w dniu ślubu, czy w innym terminie?
  Po co się ograniczać? Najlepiej i jedno, i drugie!
  Plener w dniu ślubu ma ten plus, że można zrobić sesję wraz z Waszymi Świadkami, wykorzystać samochód ślubny, bukiet, makijaż. Z doświadczenia wiem jednak, że ten dzień bardzo szybko mija, więc polecam, by taki plener ograniczyć do minimum. Tak, by Goście nie czekali na Was zbyt długo i żebyście mogli jak najszybciej wrócić na przyjęcie, którego zaplanowanie i przygotowanie kosztowało Was wiele czasu. Pamiętajcie – to jest Wasze przyjęcie.

  Plener w innym dniu otwiera cały szereg możliwości. Możemy jechać nad morze, w Tatry, popływać na Mazurach, czy też skorzystać z uroków innych krajów. Nie ma żadnych ograniczeń co do miejsca i czasu. Mamy więcej swobody, a i atmosfera jest lepsza – bo nie czekają na Was goście na sali, a suknia nie musi już być idealnie czysta

 8. Czy obrabiam zdjęcia?
  Bez obaw! Zdjęcia, które otrzymujecie w pakiecie, są poddane obróbce graficznej. Właśnie dlatego odbiór zdjęć nie odbywa się z dnia na dzień.

 9. Czy oddaję resztę zdjęć?
  TAK! Dostaniecie zarówno wybrane (obrobione) kadry, jak i pozostałe zdjęcia, bez obróbki. Wszystko w dużej rozdzielczości pozwalającej na swobodne wywoływanie zdjęć.

 10. Ile czasu będziecie czekać na zdjęcia?
  Czas ten zależny jest od okresu w sezonie ślubnym. Najczęściej jest to miesiąc, a maksymalny czas to trzy miesiące. Czas ten jest potrzebny na szczegółowe obrobienie zdjęć oraz zaprojektowanie i wykonanie albumu. Zazwyczaj oddaję zdjęcia przed czasem, bo wiem, jak bardzo czekacie na swoje zdjęcia.

 11. Czy posiadam zezwolenie na fotografowanie podczas ceremonii?
  Oczywiście, że tak. Księża rzadko o to pytają, ale zawsze w dniu ślubu mam ze sobą certyfikat ukończenia stosownego kursu.

 12. Czy piję alkohol na weselu?
  Zdecydowanie nie. Oprócz tego, że jestem kierowcą tego dnia, mam też świadomość, jak ważny jest to dla Was dzień. Dlatego nigdy nie piję alkoholu podczas reportażu ślubnego.

 13. Jak jestem ubrany w dniu reportażu ślubnego?
  Staram się ubierać, tak by dopasować się do otoczenia. Schludnie, elegancko. Nie ma obaw o t-shirty z logiem swojej firmy, jeansy itp.

 14. Kiedy się rozliczamy?
  W dniu podpisania umowy przyjmuję zadatek w wysokości ustalonej między nami, zazwyczaj 10%. Pozostałą część ustalonej kwoty uiszczacie 7-14 dni po wykonaniu reportażu ślubnego.

 15. Co dalej?
  Jeśli podobają Wam się moje zdjęcia – napiszcie maila z zapytaniem o dostępność terminu. W odpowiedzi otrzymacie szczegółową ofertę. Nie zwlekajcie z zapytaniem. Jeśli tylko macie jakieś wątpliwości zapraszam do kontaktu.

Macie więcej pytań? Zachęcam do kontaktu

info@korzeniec.com
tel.: +48 785 112 311

Jeśli macie ochotę przeczytać co na mój temat – a właściwie na temat moje pracy – piszą Pary Młode, to zapraszam na stronę „Opinie Par Młodych” . Wybór fotografa ślubnego to ważna decyzja, dlatego zwracam uwagę na możliwość spotkania się ze mną na żywo. Wzajemne poznanie się, fizyczne albumu, pełne reportaże, które pokazuję podczas spotkania – nie mam nic do ukrycia, ponieważ ja również wybierałem własnego fotografa ślubnego i wiem, jak trudne jest podjęcie tej decyzji.

Do usłyszenia, do zobaczenia!

A tymczasem na blogu