Przejdź do treści

I na mnie przyszła pora!

14 czerwca po godzinie 14, w kościelnych murach można było usłyszeć głośne, pewne i podwójne TAK! Kiedy fotograf ślubny bierze ślub, to jest to coś konkretnego! 
Nie da się ukryć – być po drugiej stronie to dziwne uczucie. Być Panem Młodym. Być fotografowanym.
Nie byłbym sobą, gdybym tego dnia nie miał choć na chwilę aparatu w dłoni. Zaczęło się od przygotowań (fryzura i makijaż), które w pełni były uwieczniane moim okiem. Było też zdjęcie w kościele (poniżej) oraz  grupowe. Podstawowe pytanie, które słyszałem od ponad roku – a im bliżej do ślubu, tym większa była częstotliwość tego pytania: kto Wam będzie robić zdjęcia?! Wybór był prosty – Szymon Olma.  Czemu on? Dobre oko, ciekawe reportaże, swój styl. O efekty jestem spokojny :) Dodam, że wesele rozkręcał kapitalny DJ Bartii. No po prostu mistrzostwo!  Nasi goście byli non stop na parkiecie!  Życzę Wam wszystkim tak udanego wesela, takich gości, taką obsługę (foto, dj, sala, ksiądz). Uśmiech nie znikał nam tego dnia z twarzy. Najlepszy dzień!

fotograf ślubny bierze ślub

 

Każdy ślub to wyjątkowe wydarzenie w życiu, a dla osób z branży ślubnej tym bardziej. Jednak w przypadku fotografa ślubnego, ślub staje się szczególnym wyzwaniem – zarówno jeśli chodzi o pracę, jak i organizację uroczystości. Jako fotograf ślubny i osoba z branży ślubnej, na swoim własnym ślubie miałem okazję doświadczyć czegoś wyjątkowego. Z racji na moją pracę, dołożyłem wszelkich starań, aby nie zwracać zbyt dużej uwagi na pracę fotografa – dać mu wolną rękę. Było to możliwe dzięki pełnemu zaufaniu, jakim darzyłem profesjonalistę, którego wybraliśmy na ten dzień. Czułem się swobodnie i mogłem cieszyć się każdą chwilą wraz z rodziną i przyjaciółmi. W taki sposób powinno wyglądać każde wesele – pełne miłości, radości i zaufania.

Dlaczego warto wybrać fotografa, który wziął ślub?

Fotograf, który wziął ślub, jest w stanie zrozumieć potrzeby i oczekiwania swoich przyszłych Par, ponieważ sam przeszedł przez ten proces. Zna emocje, jakie towarzyszą tak ważnemu wydarzeniu, co pozwala na zaoferowanie najlepszych rozwiązań i uchwycenie najpiękniejszych chwil. Dodatkowo, fotograf, który wziął ślub, ma lepsze rozeznanie w branży ślubnej i zna najlepszych dostawców, z którymi może współpracować, by zapewnić swoim klientom najlepszą jakość usług.

PS. Był też i plener ślubny w P…