Przejdź do treści
Leśne Patio Katowice

Leśne Patio Katowice

Planujesz wesele i rozważasz Leśne Patio Katowice? Przeglądasz ich stronę, która jest dość uboga, szukasz dalej, ale nic ciekawego i nic z prawdziwych wesel? Właśnie dlatego zebrałem swoje przemyślenia, a co najważniejsze, swoje zdjęcia z różnych wesel, które odbyły się właśnie w Leśnym Patio. Byłem kiedyś na Waszym miejscu, szukając sali na swoje wesele i wiem, jak ciężko znaleźć zdjęcia z sali ślubnej. Te prawdziwe, z wesela, a nie z wystylizowanej sesji. Leśne Patio znajduje się w bardzo ciekawym miejscu Katowic, w malowniczej okolicy otoczonej zielenią i lasami. To doskonałe miejsce dla par szukających ucieczki od zgiełku miasta, ale jednocześnie chcących zorganizować wesele w niewielkiej odległości od centrum miasta.

Pierwsze wrażenie

Byłem zachwycony Leśnym Patio już od pierwszego momentu. Otoczenie lasu, dwa duże parkingi, bliskość katowickich kościołów i USC – to ważne, ale to obsługa jest największym atutem tego miejsca. Co Wam po miejscu na parkingu, jeśli obsługa nie sprosta wyzwaniu? To ludzie są kluczem do sukcesu tej sali. Zarówno menedżerka sali, której nie da się nie lubić, przez szefa kuchni, na pełnej obsłudze kelnerskiej – po prostu TOP!

Opinie Par Młodych

Rozmawiając z moimi Parami Młodymi, słyszałem same superlatywy na temat tej sali: „Mieliśmy okazję organizować uroczystość w Leśnym Patio i mogę szczerze powiedzieć, że była to najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć. Obsługa sali weselnej okazała się bardzo pomocna i elastyczna, a ich profesjonalizm i zaangażowanie przerosły nasze oczekiwania.”

Inna opinia, którą otrzymałem od Pary: „Leśne Patio to miejsce, gdzie każdy szczegół jest dopracowany do perfekcji. Piękne dekoracje, doskonała kuchnia i elegancka aranżacja wnętrz sprawiły, że nasze wesele było wyjątkowe i niezapomniane. Gorąco polecamy to miejsce każdej parze, która szuka pięknej i romantycznej sali weselnej.”

Dekoracje ślubne Leśne Patio

Dekoracje ślubne na sali Leśne Patio są niezwykle eleganckie i dopracowane w każdym szczególe. Właściciele sali weselnej oferują szeroki wybór pięknych kompozycji, które mogą być użyte do aranżacji stołów, dekoracji ścian, sufitowych, czy okien. Dodatkowo romantyczne oświetlenie, które podkreślają atmosferę sali. Poniżej zebrałem kilka zdjęć z dekoracji na różnych weselach.

Wesele w Leśne Patio Katowice

Czy Leśne Patio nadaje się na wesele? Oczywiście, że tak! Goście mają swoją przestrzeń (stoliki), z której każdy widzi, co się dzieje na parkiecie (szczególnie istotne dla osób starszych). Parkiet jest duży, z miejscem dla zespołu lub DJ’a wraz ze swoim sprzętem. O walorach akustycznych się nie wypowiem, ponieważ ani nie jestem akustykiem, ani nie przychodzę na wesela słuchać. Na wszystkich weselach w Leśnym Patio, na których byłem, Goście bawili się znakomicie! Było miejsce na parkietowe szaleństwa, była też przestrzeń na spokojne i romantyczne chwile. Poniżej krótka galeria przykładowych zdjęć, które wykonałem zarówno podczas pierwszego tańca, oczepin, jak i innych momentów wesela.

Dlaczego warto wybrać Leśne Patio Katowice?

Wybierając Leśne Patio na swoją salę weselną, można skorzystać z wielu atutów tej sali m.in.:

  • Sala ta oferuje wysoki poziom obsługi
  • Zróżnicowane jedzenie, które można dostosować do własnych potrzeb
  • Dekoracje ślubne oraz współpraca z lokalnymi florystkami
  • Duży parking
  • Leśne otoczenie terenu sali
  • Baza noclegowa dla Was i Waszych Gości
  • Bliskość zarówno do centrum Katowic, jak i innych miast np. Tych

Leśne Patio
Katowice ul.Kościuszki 352
+48 32 202 95 56
www.patiozajazd.pl


Jeśli masz pytania dotyczące wesela w Leśnym Patio, na temat poziomu personelu, moich wrażeń, opinii Par Młodych oraz Gości – zapraszam do niezobowiązującego kontaktu ze mną. Z przyjemnością odpowiem na Wasze pytania, bo wiem, że w internecie trudno o prawdziwe i sprawdzone opinie.

Krzysztof Korzeniec Fotograf Ślubny Katowice

ul. Staromiejska 6
tel.: ⁺48 785 112 311
info@korzeniec.com