Przejdź do treści

Opinie Par Młodych

Opinie na mój temat, są przesłane przez Pary Młode lub publikowane na mapach Google oraz na Facebooku. Każda z Par dobrowolnie dzieli się z Wami swoimi spostrzeżeniami zarówno na temat zdjęć ślubnych jak i sposobu pracy. Fotograf ślubny to wyjątkowo istotny element układanki tak ważnego dnia – zdaję sobie sprawę z zarówno z Waszych dylematów, a także z rangi powierzonego zadania, jak i z zaufania, dlatego proszę Pary Młode by podzieliły się z Wami opinią o swoim fotografie ślubnym, o tym jak ja się spisałem w tej bardzo ważnej roli.

Magda i Przemek

Magda i Przemek - opinia o fotografie ślubnym z Katowice

Po pierwsze i najważniejsze – gorąco polecamy współpracę z Krzyśkiem!
W momencie kiedy zobaczyliśmy zdjęcia w Jego wykonaniu po raz pierwszy od razu byliśmy zachwyceni, a rozmowa z nim oraz łatwość nawiązania kontaktu utwierdziły nas w przekonaniu, że będzie on najlepszym wyborem.
Krzysiek. Jest. Genialny.
Jego pomysły, wskazówki, sposób bycia sprawiały, że czuliśmy się zrelaksowani, zaopiekowani i spokojni o końcowy efekt.
Pierwsza, zapoznawcza sesja – narzeczeńska, dodatkowo nas w tym przekonaniu utwierdziła.
W samym dniu ślubu jego wsparcie było nieocenione (niesamowicie „ogarniał” gości w czasie zdjęć), dużo dobrych rad (o których nikt inny nie pomyślał) sprawiały, że nic nas dodatkowo nie stresowało. Nasi goście oraz rodzina byli nim również zachwyceni – szczególne wrażenie wywarł na nich kontakt jaki Krzysiek ma z ludźmi oraz mini galeria dostępna już kilka (!!!!!) godzin po imprezie. Wielu z nich mówiło, że to wesele z którego każdy ma przynajmniej kilka baaardzo dobrych zdjęć (co nie zdarza się często).
Krzysiek tryska pomysłami co widzieliśmy nie tylko w dniu ślubu w czasie kilku mini-sesji, ale również na sesji plenerowej poślubnej, która była dla nas jak spotkanie ze znajomym – mimo że widzieliśmy się zaledwie 4 raz.
Krzysiu dziękujemy Ci bardzo za cudowne zdjęcia, które idealnie ukazują emocje tamtych dni, za wszystkie rady, rozmowy i piękny album, który był ostatecznym efektem końcowym Twojej pracy.
Jeśli szukacie kogoś niezawodnego, z ogromną ilością energii, zaangażowanego i tworzącego cuda swoimi aparatami – nie zastanawiajcie się i dzwońcie do Krzyśka, wiem że my na pewno jeszcze będziemy przy każdej okazji wymagającej pięknych ujęć!


Weronika i Patryk

 Weronika i Patryk - opinia o fotografie ślubnym

Pełen profesjonalizm połączony z humorem który trafia do ludzi! Krzysztof robi niesamowitą robotę! Mieliśmy przyjemność aby to właśnie on był naszym fotografem na weselu i nie wyobrażamy sobie aby to był ktoś inny. Rozładowuje energię, jest wszędzie, widzi momenty które dla innych są nie ważne a na zdjęciu wygląda to WOW. Każdy z naszych gości zwrócił nam uwagę, że fotograf to świetny gość. Pomagał nam w tym czym nie musiał, sam proponował. Pomoc jaką warto mieć na weselu na pewno! Sesja tak samo świetna i sama w niej pomoc podczas co nie jest oczywiste! Takie ujęcia przy pogodzie którą mieliśmy tego dnia szacun! Polecamy z całego serca, Pozdrawiają Karcze ❤️❤️!


Justyna i Paweł

 Justyna i Paweł- opinia o fotografie ślubnym z Katowice

Mieliśmy przyjemność poznać Krzysia na weselu naszych przyjaciół i od razu wiedzieliśmy, że takiego fotografa chcemy również na swoim przyjęciu. Powiedział, że dla dobrych ludzi dojedzie wszędzie i tak się stało – Krzysiu bez problemu pokonał dla nas prawie 300km, by towarzyszyć nam w tym pięknym dniu. Ujął nas swoim profesjonalizmem, elastycznością, podejściem do ludzi, otwartością i poczuciem humoru. Już przed ślubem ustalił wszystkie szczegóły, dopytywał o nasze oczekiwania, pomógł i doradził w kilku kwestiach. Podczas przygotowań wprowadzał atmosferę totalnego luzu i spokoju, wyprzedzał nasze potrzeby o krok. Czuliśmy się tak swobodnie jak byśmy znali się od wielu lat. Oczarował wszystkich gości w efekcie czego mamy wspaniałą pamiątkę. Uchwycił najważniejsze momenty, a zdjęcia oddają emocje i atmosferę tego dnia. Rodzina i znajomi podzielają nasze zachwyty nad efektem końcowym z uśmiechem wspominając również Krzyśka. Efekt „wow” robi mini galeria online, do której dostęp dostaliśmy kilka godzin po weselu.
Łzy wzruszenia towarzyszyły mi zarówno podczas oglądania galerii jak i odbioru albumu. Każde spotkanie z Krzyśkiem było tylko potwierdzeniem, że wybraliśmy najlepiej jak mogliśmy.
Krzysiu, Krisu, Kristof – Ciebie i Twoje nożyczki do zadań specjalnych będziemy polecać wszędzie!


Beata i George

Beata i George - opinia o fotografie ślubnym Korzeniec Krzysztof

Jesteśmy szczęśliwi, że właśnie na Wedding Photography Krzysztofa Korzeńca – dla nas na Krisa – napotkaliśmy!
Dla nas Kris, bo mieliśmy internacjonalne wesele, w czym Krisa umiejętność i swoboda w języku angielskim ułatwiła nam we wielu sytuacjach. Współpraca z Krisem była przyjazna i zaowocowała przepięknymi zdjęciami.
Kris jest pełen entuzjazmu i pomysłów. Efektem są przepiękne zdjęcia wszystkich dla nas ważnych chwil tego dla nas cennego dnia. Szuka zawsze tego „czegoś”. Potrafi każdą sytuację ozdobić w piękność. Z Krisem wierzyłam, że nawet gdy spadnie deszcz, pewnie rozśmieszy nas do puku i uchwyci na zdjęciach łzy szczęścia. Jego profesjonalizm widać na każdym kroku. Jego zdjęcia są precyzyjne i praktycznie gotowe do ramki. Kris to świeża, pozytywna, bardzo uważna osoba, której można spokojnie zaufać jak dobremu przyjacielowi. Czuwa nad przebiegiem dnia, jest zawsze na miejscu i jest świetnie przygotowany do każdej sytuacji. Jest kreatywny i zaangażowany aż do ostatniej chwili. Idealnym rozwiązaniem jest prezent dla mam jako podziękowanie. Przez Krisa świeżo wybrane i na miejscu obramowane zdjęcie portretowe Pary Młodej już od pierwszego dnia po ślubie zdobi ich salon.

Pragniemy Ci, Kris, podziękować za cudowne chwile, które między nami utworzyłeś! Jesteśmy Ci wdzięczni za mnóstwo pięknych i uczuciowych zdjęć, za Twój osobisty wkład, spełnienie naszych marzeń, za potrzymanie bukietu czy torebki czy podanie chusteczki we wzruszającym momencie w kościele. Nie mogłam skrócić opisu :-) wszystko było wyjątkowo dobrze zgrane.


Tosia i Tomek

Tosia i Tomek - opinia o fotografie ślubnym Krzysztofie Korzeniec

Krzysztofa poznaliśmy na tydzień przed ślubem. Początkowo wahaliśmy się czy w ogóle potrzebujemy fotografa. To miała być niewielka uroczystość w gronie najbliższych. Szczerze, oboje nie lubiliśmy się od lat ze szkiełkiem aparatu. Zawsze coś nie pasowało! A tu twarz za szeroka, a tu włosy rozczochrane, a że nieogolony, a tu nowe znamię na twarzy. Właściwie po co nam fotograf?! Będzie tylko odwracał naszą uwagę od tego co tak na prawdę ważne w tym dniu! Przeżywania… Bycia TU i TERAZ. Chęć posiadania pamiątki była jednak silniejsza. Co prawda mieliśmy w rekawie kilka osób zajmujących się hobbistycznie fotografią wśród gości, którzy chcieli zająć się tematem osobiście. Angażowanie rodziny i przyjaciół w takie sprawy jednak nigdy nie jest ani dobrym, ani uczciwym pomysłem. Przeglądając liczne portfolia zatrzymaliśmy się na pracach Krzysztofa. Jego zdjęcia były naturalne, kolory nieprzerysowane, a perspektywa zawsze odpowiednia. Tak! Ten człowiek jest specjalistą w swojej dziedzinie. Zdecydowanie bierze swoja prace na poważnie. Ponieważ ślub wypadał w piątek Krzysztof szczęśliwie znalazł czas w swoim ciasnym grafiku, mimo naglącego terminu. Spotkanie zapoznawcze tylko utwierdziło nasze wstępne odczucia. Krzysztof przedstawił szczegółowo swoją ofertę. Zadał liczne pytania, które pomogły nam dopracować wizję naszego wesela, czym dodatkowo wzbudził nasze zaufanie. Klamka zapadła, umowa podpisana – widzimy się w dniu ślubu. Z perspektywy czasu wiemy, że to była najlepsza decyzja jaką podjęliśmy przy planowaniu wesela. Zawsze punktualny, pomysłowy, słowny, elokwentny, elegancki, uśmiechnięty i przede wszystkim niewidzialny. Zdjęcia nadesłał zgodnie z umowa, a albumy, które przygotował były tak przemyślane, że nie odważyliśmy się nic zmienić. Przy przeglądaniu zdjęć uświadomiliśmy sobie ile ważnych chwil zostałoby bezpowrotnie utraconych, gdyby nie Krzysztof. Podsumowując, rzadko poświęcamy czas na pisanie opinii. Nasze życie jest wystarczająco zabiegane. Jednak poznanie tak utalentowanego, pełnego pasji, oddanego swojej pracy i zaangażowanego człowieka wymaga chwili refleksji i upamiętnienia. Dziękujemy Ci Krzysztofie!


Monika i Rafał

Monika i Rafał - opinia o fotografie ślubnym z Katowice

Moje pierwsze spotkanie z Krzysztofem było na ślubie znajomych – był tam, jak można się domyślić, fotografem. Już wtedy wiedziałam, że jest to osoba, którą chcę zobaczyć na swoim ślubie. Po jakimś czasie dostałam zdjęcia z owego ślubu i to w 100% utwierdziło mnie w przekonaniu, że jest to właściwa osoba!
Otwartość Krzyśka jest po prostu niemożliwa, ma w sobie ogrom pozytywnej energii, którą przekazuje każdej osobę, którą spotka na swej drodze. Cechuje go ogromny profesjonalizm – jak np. fakt napisania smsa w dni ślubu, że właśnie do Nas wyjeżdża i będzie o umówionej wcześniej godzinie. Wydają się to być małe rzeczy ale na prawdę zapewniają spokój w tym „szalonym” dniu. Na samym weselu dostaliśmy wydrukowane zdjęcia spod kościoła jako prezent dla rodziców a dzień po weselu została nam przesłana wersja „demo” Naszej przyszłej galerii. Z czasem emocje opadają i zdjęcia już nie budzą takich emocji jak wtedy gdy dostanie się je w tak ekspresowym tempie.
Krzysiek jest osobą bardzo pomocną, działającą na wielu płaszczyznach – jego rola nie ogranicza się tylko do robienia zdjęć. Ma niesamowity kontakt z ludźmi – każdy z Naszych gości był nim zachwycony podobnie jak Nasza Wedding Plannerka, która ma dość duże wymagania co do usługodawców. Oczarowana była Krzyśkiem już po pierwszej rozmowie telefonicznej, co mnie szczególnie nie dziwi bo tą pozytywną energie czuć wszędzie!
Podczas samej sesji zdjęciowej wplata dużo żartów przez co człowiek na większości kadrów ma piękny, naturalny uśmiech. Nie ma sztucznego pozowania, czuliśmy się bardzo swobodnie.
Wisienką na torcie są oczywiście zdjęcia zarówno z wesela jak i z sesji plenerowej. Osobiście jesteśmy nimi zachwyceni – piękne, romantyczne i artystyczne ujęcia o których marzyliśmy!
Dałabym 10 gwiazdek ale niestety maksymalna ilość tutaj to 5 – a szkoda bo na prawdę na nie zasługuje ;)


Agnieszka i Alex

Agnieszka i Alex - opinia o fotografie ślubnym z Katowice

Krzysiek to osoba pełna niespożytej energii. Możecie być pewni, że będzie zaangażowany na każdym etapie Waszego dnia i późniejszej sesji. Dostaliśmy wiele cennych wskazówek, dzięki którym wiedzieliśmy jak zachowywać się naturalnie nie tylko przed obiektywem, ale również w konkretnych sytuacjach. Krzysiek jest najlepszym przykładem osoby, dla której praca, to po prostu pasja. Zauważyli to również nasi goście i obsługa. Efektem są fantastyczne zdjęcia – dokładnie takie, jak chcieliśmy <3
Krzysiu – dziękujemy za całokształt: Twojej pracy, wsparcia i pozytywnego towarzystwa na początku naszej nowej, wspólnej już drogi :)


Paulina i Kuba

Opinia pary młodej o zdjęciach ślubnych

Mieliśmy tę przyjemność poznać Krzysztofa w akcji na weselu naszych znajomych. Jego pozytywna energia, osobowość oraz podejście do gości zachwyciły nas od pierwszej chwili. Całości dopełniło jego piękne i niebanalne portfolio, które sprawiło, że to właśnie jego wybraliśmy, aby uwiecznił dla nas dzień naszego ślubu.

Naszą współpracę z Krzysiem od pierwszego spotkania aż do momentu otrzymania gotowego albumu oceniamy wzorowo! :)
Jego otwartość i poczucie humoru sprawiło, że już w trakcie naszego pierwszego spotkania czuliśmy jakbyśmy znali Krzysztofa od lat. Później było tylko lepiej :)
Gdy Krzysiek wpadł na pomysł, aby w sesji narzeczeńskiej uczestniczyły również nasze pieski, pokazał, że żadnych wyzwań się nie boi, a jego kreatywność i umiejętności nie mają granic. Gdy zobaczyliśmy efekt tej sesji w postaci zdjęć, byliśmy po prostu ZACHWYCENI! A to było dopiero preludium do właściwych zdjęć ślubnych…

Na szczęście się nie pomyliliśmy – niezwykła pomysłowość, pełen profesjonalizm i prawdziwy kunszt Krzyśka zaowocowały przepięknym, niemal żywym i pełnym emocji reportażem ślubnym oraz absolutnie zjawiskową(!) sesją plenerową. Co tu dużo mówić, Krzysztof jest po prostu Artystą przez duże A!

Jednak to, co urzekło nas we współpracy z Krzyśkiem najbardziej to jego kontakt z nami, chęć poznania i prawdziwe zaangażowanie, aby wszystko w dniu ślubu wyszło perfekcyjnie i co najważniejsze… bez spiny i stresu :) Dzięki temu mieliśmy wrażenie, że w dniu naszego ślubu jest z nami nasz dobry przyjaciel, a nie usługodawca. I tak również Krzysiek został odebrany przez naszą rodzinę i znajomych :)

Podsumowując, jeśli szukacie nie tylko fotografa, ale także osoby, na której można w 100% polegać, która doradzi i pomoże, a przy tym zrobi fenomenalne zdjęcia i jest wspaniałym kompanem do rozmów, dobrze trafiliście :)

Jeszcze raz dziękujemy Ci Krzysiu za wszystko i chapeau bas za to, co robisz! Jesteś niesamowity, oby więcej było takich ludzi!


Marta i Michał

Kilka słów o fotografie ślubny Korzeniec

Krzysztof jest profesjonalistą najwyższej klasy, ale co równie ważne jest przecudownym człowiekiem.
Od samego początku czuliśmy się „zaopiekowani” i pewni tego, że w tym ważnym dla nas dniu wszystko będzie dobrze.
Krzysiu uwiecznia emocje i wyłapuje szczegóły, które innym uciekają, ale też pomoże, przypomni, przytrzyma, poprawi, zagada, uspokoi, zasugeruje i rozśmieszy.
A zdjęcia? Zdjęcia mówią same za siebie- lepiej być nie mogło!


Alicja i Bartosz

Opinia o Korzeniec Krzysztof

Zdecydowanie polecamy! Krzysztof to pełen pasji do swojego fachu profesjonalista o nietuzinkowym poczuciu humoru. Szczegółowe wyjaśnienie tego co nas czeka i opis metodyki pracy zbudowały w nas poczucie, że zdjęcia z tego szczególnego dla nas wydarzenia są w dobrych, odpowiedzialnych rękach. To był początek bardzo owocnej współpracy! A potem? Sumiennie wykonywana praca od początku do końca, doskonała interakcja z gośćmi przy robieniu zdjęć a to wszystko okraszone przyjemną i luźną atmosferą. Dzięki kreatywności i umiejętności aranżacji przestrzeni Krzysztofa zdjęcia weselne i plenerowe doskonale oddają emocje przeżywane podczas ich wykonywania. Współpraca została zwieńczona pięknym albumem, który będzie przywoływał masę pozytywnych wspomnień :) Dziękujemy!


Kasia i Michał

Opinia pary młodej o fotografie ślubnym z Katowic

Znalazłam zdjęcia Krzysztofa w internecie i to był zachwyt od pierwszego wejrzenia. Nikt mi go nie polecał i nie znałam go wcześniej, więc wybranie właśnie jego na fotografa naszego ślubu miało w sobie nutkę ryzyka, prawda? Otóż nie! Od pierwszej rozmowy nasz zachwyt tylko rósł. Sesja narzeczeńska okazała się strzałem w dziesiątkę i mamy z niej nie tylko super zdjęcia, ale i wspomnienie świetnie spędzonego popołudnia z genialnym człowiekiem. Na ślubie i weselu Krzysztof rewelacyjnie dogadywał się z obsługą i sprawnie (i taktownie!!) dyrygował gośćmi. Normalnie fotograf i wodzirej w jednym! <3 Doskonale ujął na zdjęciach wszystkie ważne chwile, ale i międzynarodowe subtelności i śmieszne momenty, które wspaniale będzie wspominać po latach.
Dobór zdjęć do papierowego albumu zachwycił nie tylko nas, ale i babcię. A wiadomo: jak babci się podoba to czapki z głów.
Jesteśmy ZACHWYCENI i mega wdzięczni, że to właśnie Krzysztof był naszym fotografem.


Jagoda i Damian

Oryginalna opinia pary młodej

Polecamy Krzyśka z całego serca! Poznałam go na weselu mojej siostry, gdzie robił zdjęcia i po kilku słowach miałam wrażenie, że znam go od lat. Po ustaleniu daty ślubu od razu do niego zadzwoniłam, aby zarezerwować termin. Krzysiek jest mega profesjonalistą przygotowanym na każdą ewentualność. Zdjęcia wyszły przepiękne! Oprócz tego, że jest to człowiek z pasją i na maksa zaangażowany to jest on również ciepłym i miłym człowiekiem. Zagadywał jak mógł bylebym się nie denerwowała i za dużo nie myślała :) wprowadził świetną atmosferę wśród gości, którzy po weselu dopytywali się skąd go znamy i mówili, że fajny i wesoły z niego facet. Dołożył swoją cegiełkę do cudownej atmosfery na weselu. Plener był czystą przyjemnością. Dzięki niemu mamy przepiękną pamiątkę na lata <3


Ania i Andrzej

Ocena fotografa ślubnego

Polecam w 100% ! Mieliśmy przyjemność współpracować na sesji narzeczeńskiej, ślubie, weselu i sesji poślubnej. Zdjęcia przepiękne, szybka realizacja, piękny album ze zdjęciami. Na każdej sesji oraz w dniu ślubu bezproblemowa współpraca i świetna atmosfera. W dniu ślubu okazał się niezastąpioną osobą, rozluźniał atmosferę, organizował gości, nawiązał z nimi świetny kontakt, czego efekt widać na zdjęciach.


Kasia i Mateusz

Długa i prawdziwa opinia pary młodej o fotografie

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam zdjęcia w wykonaniu Krzyśka była to miłość od pierwszego wejrzenia! Od razu wyczułam artystyczną duszę, prawdziwą pasję i talent. Wiedziałam, że jest to osoba, której szukamy wraz z przyszłym mężem.

Pierwsze nasze osobiste spotkanie było na sesji narzeczeńskiej. Polecamy każdemu! Mieliśmy wrażenie, że z Krzyśkiem znamy się od lat. Krzysiu okazał się serdecznym i otwartym człowiekiem o dużym poczuciu humoru, a przy tym profesjonalistą w każdym calu. Miłym zaskoczeniem było to, że Krzysiek po prostu chciał nas poznać, porozmawiać, poświęcić nam czas, a przy tym zrobić świetne zdjęcia.

W trakcie przygotowań Krzysiek był jak nasz Anioł Stróż:) służył dobrą radą i pomocną dłonią. Był oazą spokoju co bardzo udzieliło się każdemu, a stres przedślubny gdzieś się ulotnił. Potrafił „ogarnąć” całe towarzystwo, dzięki czemu wszystko sprawnie przebiegało. Wielu gości sądziło, że Krzysiek jest naszym dobrym znajomym, byli zachwyceni jego osobą tak samo jak my.
Na przyjęciu weselnym był niemal niezauważalny. Dawał swobodę i przestrzeń zarówno gościom jak i nam, przez co nikt nie stresował się zdjęciami tylko każdy mógł dobrze się bawić.

Sesja plenerowa w górach była „wisienką na torcie” naszej współpracy. Mimo korków, presji czasu Krzysiek jak zawsze był niezawodny i doskonale zorganizowany.

Efekt końcowy nas zachwycił, Krzysiek szuka chwil wartych uchwycenia i to widać! Dzięki czemu otrzymaliśmy zdjęcia niezwykle naturalne, oddające emocje i piękno tego zimowego dnia.

Krzysiek jesteśmy Ci bardzo wdzięczni za włożenie tyle serca i pracy w każde nasze zdjęcie!
Życzymy Ci wszystkiego co najlepsze w życiu, nie zmieniaj się!!!

P.S. Gorąco polecamy Krzyśka, zadowolenie i pogoda gwarantowane:)


Natalia i Robert

Para młoda opisuje współpracę ze mną

Z całego serca polecamy Krzysztofa! Wykonał dla nas przepiękne zdjęcia, ma fach w ręku i naprawdę dobre oko. Do tego Krzysiu jest profesjonalistą, jest terminowy, punktualny i zorganizowany, a w dniu naszego ślubu był też bardzo pomocny i służył dobrą radą. Krzysztof to wulkan pozytywnej energii i przemiła osoba, w tak stresującym dniu potrafi rozładować napięcie i wesprzeć. Krzysztof jest bardzo otwarty i świetnie dogadywał nie tylko z nami, ale też z naszą rodziną i gośćmi. Ma masę pomysłów, co przełożyło się na przepiękne i nietuzinkowe zdjęcia, które odebraliśmy w eleganckim albumie. Wybór Krzysia na naszego fotografa ślubnego to był strzał w dziesiątkę! Jeszcze raz dziękujemy i szczerze polecamy,
Natalia i Robert


Agata i Mateusz

Agata i Mateusz - Para Młoda i ich opinia

Krzysiek to zdecydowanie najlepszy fotograf jakiego spotkałam, a do tego rewelacyjny człowiek. Potrafi wyczuć właściwą chwilę i uchwycić ją na zdjęciu. Ani ja ani mój mąż nie lubimy oglądać siebie na zdjęciach, ale to co zrobił Krzysiu, to absolutny majstersztyk. Z chęcią się oglądamy, zastanawiając się kiedy on zrobił to zdjęcie. Potrafi być niewidoczny niczym czarodziej. Nasz wyjazd z Krzysiem na sesję będziemy wspominać do końca życia, jako nieprzewidywalną, genialną przygodę. Krzysiu jest też świetnym towarzyszem podróży, dlatego często policzki aż bolą od ciągłego uśmiechu. Do dziś wspominamy jego stwierdzenie „nosy bliżej” i karabinowe szelki na aparaty.
Polecamy Krzyśka na 1000%


Kasia i Dawid

Para młoda opisuje współpracę ze mną

Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego fotografa niż Krzysiek – to profesjonalista w każdym calu, prawdziwy pasjonata, ale także po prostu przesympatyczny człowiek, który służy pomocą i radą, zaangażowany w 100% (tak jakby brał udział we własnej uroczystości:)), i który ma niezwykłe wyczucie ludzkiej natury, nie ma takiej osoby, która po rozmowie z Krzysiem (a kontaktowy jest bardzo :)) nie wypowiadała się o nim w ciepły sposób. W niezrozumiały dla zwykłego śmiertelnika sposób potrafi znaleźć się tam, gdzie dzieje się najwięcej i co z pewnością zobaczycie na Waszych zdjęciach – są nie tylko piękne, ale i co najważniejsze pełne emocji. Komplet zdjęć, który otrzymaliśmy będzie pamiątką na lata. Z całego serca polecamy Krzyśka i dziękujemy za wszystko :)


Marysia i Artur

Opinia pary, której wykonałem plener ślubny

Profesjonalna usługa, której efektem są nie tylko przepiękne zdjęcia, ale także miłe wspólne wspomnienia i dobra współpraca. Krzysztofa polecam i będę polecać każdemu, kto szuka nie tylko zdjęć, ale sztuki uchwyconej na kawałku papieru lub jak kto woli – ekranie urządzenia. Pasja, kunszt, obeznanie i super poczucie humoru naprawdę grają tutaj perfekcyjną rolę. Mamy dzięki temu piękną własną pamiątkę, która nie tylko wywołuje uśmiech na naszych twarzach, ale też wzbudza zachwyt osób, które mają okazję pooglądać ją razem z nami. Podsumowując: zdjęcia 10/10, współpraca 10/10, atmosfera 10/10. Nie ma możliwości, aby nie być w pełni zadowolonym :)


Monika i Wojtek

Monika i Wojtek szczerze o mojej pracy na ich ślubie

Najlepszego fotografa :) mieliśmy szczęście poznać na weselu przyjaciół. Od razu zostaliśmy urzeczeni jego osobowością i podejściem do ludzi.
Krzysiek to człowiek orkiestra! Wybierając go na fotografa, możecie być nie tylko pewni przepięknych zdjęć, które będą wspaniałą pamiątką na całe życie, ale także tego, że pomoże, doradzi, podpowie, wprowadzi świetną atmosferę i będzie zabawiał gości lepiej niż nie jeden wodzirej(!), a przy tym cały czas ma wszystko pod kontrolą.
Na przygotowaniach poradził sobie z całą grupą druhen i starającą się trzymać nerwy na wodzy panną młodą :)
Ale co najważniejsze to to, że Krzysiek jest po prostu dobrym człowiekiem, który był z nami nie tylko w dzień ślubu czy sesji, ale także przez wszystkie terminy, które nie doszły do skutku, a było ich łącznie 4. Przez cały ten czas wspierał nas i pomagał.
Co więcej, oboje z mężem nie tryskamy entuzjazmem, kiedy obiektyw skierowany jest wprost na nas, ale atmosfera wprowadzona przez Krzyśka jest super, przez co zdjęcia wyszły pięknie i naturalnie.
Gorąco polecamy <3


Ula i Matuesz

Opinia Pary młodej o mojej fotografie ślubnym

Krzysztofa Korzeńca poznaliśmy na weselu mojej przyjaciółki. Od pierwszych chwil łapał tak dobry kontakt z parą młodą, że byłam przekonana, że to ktoś z rodziny. Ujął nas swoim podejściem do ludzi, zaangażowaniem, doskonałą organizacją i profesjonalizmem. Po tym weselu nie mieliśmy najmniejszych wątpliwości kogo zaprosić do stworzenia reportażu z naszego wesela.

Nie pomyliliśmy się, to był doskonały wybór! To prawdziwy człowiek-orkiestra. Krzysiek, poza wykonaniem przepięknych zdjęć, pomógł nam w organizacji przed i na weselu, służył radą i wspierał nas na każdym kroku. Dodatkowo odkryliśmy w nim super moc: sprawił, że mój mąż – którego obiektyw onieśmiela niemal tak bardzo, jak wizja pierwszego tańca – przed aparatem czuł się swobodnie i komfortowo.

Zdjęcia z wesela odebraliśmy pięknie przygotowane: w solidnym, eleganckim opakowaniu, w którym mieści się przepiękny fotoalbum i pendrajw ze zdjęciami. To naprawdę piękna i cenna pamiątka.

Gorąco polecam współpracę z Krzyśkiem. Dałabym 100/5 gwiazdek, ale się nie da, więc daję 5/5 :)


Marlena i Bartek

Marlena i Bartek na plenerze ślubnym

Jeżeli jakaś para młoda poszukuje fotografa na ten swój wyjątkowy dzień to tylko Krzysztof. Mega profesjonalnie, bez stresu, wszystko na czas. Zdjęcia wyszły po prostu przepiękne. Dziękujemy <3


Weronika i Marek

Para młoda opinia o pracy fotografa

Bardzo polecamy Krzysztofa jako fotografa na ślub i sesję plenerową! Krzysztof jest niezwykle profesjonalny- błyskawicznie odpowiada na wiadomości, jest punktualny i dopilnuje wszystkich szczegółów o których mogliście zapomnieć :) W trakcie dnia ślubu jest w stanie rozładować stres i napięcie świetnym poczuciem humoru, dogaduje się z każdym członkiem rodziny i przyjaciół. Zdjęcia- wspaniałe! Doskonała pamiątka na resztę życia.
Pozdrawiamy serdecznie, Weronika i Marek


Kasia i Kamil

Krzysztof to profesjonalny fotograf!
Cechuje Go duże kultura osobista i indywidualne podejście do klienta.
Zdjęcie wraz z albumem na najwyższym poziomie. Doskonała pamiątka na całe życie, polecamy w 1000%


Szanując Wasz czas, na tej stronie publikuję tylko najświeższe opinie. Wieloletnie doświadczenie owocuje ogromną ilością opinii, którymi obdarzają mnie Pary Młode (za co bardzo dziękuję!). Na tej stronie możecie zapoznać się z jeszcze większą ilością opinii na temat mojej pracy.