Opinie Par Młodych

Opinie na mój temat, są przesłane przez Pary Młode lub publikowane na mapach Google oraz na Facebooku. Każda z Par dobrowolnie dzieli się z Wami swoimi spostrzeżeniami zarówno na temat zdjęć ślubnych jak i sposobu pracy. Fotograf ślubny to wyjątkowo istotny element układanki tak ważnego dnia – zdaję sobie sprawę z zarówno z Waszych dylematów, a także z rangi powierzonego zadania, jak i z zaufania, dlatego proszę Pary Młode by podzieliły się z Wami opinią o swoim fotografie ślubnym, o tym jak ja się spisałem w tej bardzo ważnej roli.

Marta i Szymon

Opinia Pary Młodej na temat fotografa ślubnego z Katowic

„Krzysiek to po prostu czarodziej z aparatem zamiast różdżki! Myślę, że zdjęcia Krzysia nie potrzebują wcale żadnych dodatkowych opinii i pochwał, bo jestem pewna, że każdy kto oglądnie portfolio od razu będzie tak oczarowany jak my, gdy poszukiwaliśmy fotografa, który będzie odpowiedzialny za nasz reportaż ślubny. Jeśli jednak nadal się wahacie to jestem pewna, że po spotkaniu z Krzysztofem już na pewno nie zdecydujecie się na nikogo innego!

Krzysiu jest niesamowitym człowiekiem, pełnym charyzmy i entuzjazmu, którym zaraża wszystkich dookoła. Jest profesjonalistą w każdym calu, przygotowanym na każdą sytuację. Ponadto niezwykle angażuje się w wykonywaną pracę, służy dobrą radą w sprawach organizacyjnych, rozluźnia napiętą atmosferę w czasie przygotowań, gdy trzeba to nawet pełni rolę dj’a w czasie oczekiwania na Pana Młodego. Krzysiek ma również niezwykłą zdolność „ogarniania” gości na ślubie i weselu, co przyczynia się do tego, że wszystko przebiega sprawnie. Jest niewidzialny (gdyż ubrany w garnitur nie wyróżnia się niczym spośród gości, do tego przemieszczając się z bezdźwięcznym aparatem, nie wiadomo kiedy robi zdjęcia), a jednocześnie jest wszędzie i na pewno nic ważnego nie umknie przed jego obiektywem.

Jeśli nadal macie wątpliwości, to dodatkowo gorąco polecam wszystkim sesję narzeczeńską. Jeśli tak jak w naszym przypadku nie mieliście okazji wcześniej zobaczyć Krzysztofa w akcji na weselu, to sesja narzeczeńska już na pewno utwierdzi Was w przekonaniu, że Wasze zdjęcia są w najlepszych możliwych rękach. Ba! Że Wy jesteście w najlepszych rękach. Bez żadnej przesady, dzięki Krzyśkowi czułam, że po prostu na naszym ślubie i weselu nie ma prawa się stać nic złego! Dla niego zawsze wyjdzie słońce, żeby mógł złapać kolejny idealny kadr.
Marta i Szymon”

Agnieszka i Krzysztof

Opinia Agnieszki i Krzysztofa na temat zdjęć ślubnych

„Krzysztof to nie tylko świetny i profesjonalny fotograf, ale osoba, którą każdy chętnie zaprosiłby na wesele w charakterze gościa (od którego zresztą na samej imprezie nie różni się ubiorem i tylko aparat pozwala go czasem odróżnić od innych elegancko ubranych osób). Od początku wspaniale się dogadywaliśmy. Na weselu nad wszystkim czuwał, dzięki czemu mogliśmy się skupić na zabawie. Po weselu i plenerze bardzo szybko dostaliśmy świetne zdjęcia, do których nie można mieć żadnych zastrzeżeń.”

Kasia i Adam

„Gorąco polecamy reportaż ślubny w wykonaniu Krzyśka.
Atmosfera w domu bardzo przyjemna, potrafi rozładować przedślubny stres:) Największy plus za to, że potrafi „zorganizować” gości do zdjęć, dzięki czemu mieliśmy poczucie, że oprócz fotografa otrzymaliśmy w pakiecie także wodzireja, dzięki czemu mamy tyle pięknych, grupowych zdjęć. Dziękujemy za zdjęcia ze ślubu jak i z pleneru!”

Kasia i Mateusz

„Twój Najlepszy Fotograf? Oczywiście, że Krzyś!
Mieliśmy ogromne szczęście i fart, że mogliśmy współpracować z tak fantastycznym człowiekiem a zarazem fotografem jakim jest Krzysztof. Od razu zauroczył nas swoją otwartością, charyzmą i optymizmem. Już wtedy wiedzieliśmy , że to był najlepszy wybór. Później to była tylko formalność.
Praca Krzysia to nie tylko cudowne zdjęcia od których nie można oderwać oczu. Przede wszystkim to ogromne zaangażowanie, które oddał dla nas w 200%, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni.
Wspaniały człowiek z pasją, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Profesjonalista w każdym calu. Potrafi znaleźć nić porozumienia ze wszystkimi, a jak trzeba to ustawić do pionu gości. :-D Krzyś stwarza wokół siebie swobodną atmosferę, dzięki której opada stres. Jest wszędzie chociaż tak naprawdę go nie widać, a w niespodziewanych momentach z zapałem leci po sprzęt.
Dla nas był po prostu gościem, dzięki któremu ten ważny dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy. DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA NASZ NAJLEPSZY FOTOGRAFIE. TO MUSIAŁEŚ BYĆ WŁAŚNIE TY!!!Efekt Twojej pracy jest bajkowy. Nie sposób znaleźć słów. Będziemy się wpatrywać w zdjęcia jeszcze długo, długo… Wydobyłeś z nas to co najlepsze – szczere emocje.Nie zmieniaj się, a jeżeli już to tylko na lepsze.
Polecamy Krzysia w 10000…% z czystym sumieniem.”

Gosia i Dawid

„Krzysiek Korzeniec jest bez wątpienia najlepszym fachowcem, na jakiego traficie, organizując swoje wesele. Krzysiek to gwarancja:
– 1000% profesjonalizmu, poczynając od podstaw jak jego elegancki strój a kończąc na niezawodnym nowoczesnym sprzęcie.
– Wysokiej kultury osobistej i umiejętności pracy z człowiekiem w każdym wieku: wszyscy polubili Pana Krzysztofa, zarówno Nasze Babcie jak i malutkie dzieci
– Zaangażowania: Krzysiek przebiegł na naszym ślubie i weselu przynajmniej maraton, był wszędzie i nie przegapił żadnej gry, zabawy czy atrakcji, gotowy i uzbrojony (w kilka aparatów oczywiście)
– Inwencji twórczej: w czasie całego dnia udało się zrobić 3 mini sesje, a każda z nich jest inna i magiczna, Krzysztof dba o drobiazgi, które procentują w kosmiczny sposób na końcowych zdjęciach
– Talentu do pokazywania świata z najpiękniejszej strony: każde zdjęcie jest dopracowane w najmniejszym szczególe, pokazuje emocje i najcudowniejsze momenty, wszystko to sprawia, że oglądanie zdjęć pozwala przeżywać całe wydarzenie od nowa bez końca.”

Kasia i Maciek

„Krzyśka polecił mi znajomy, a po spotkaniu z nim i paroma innymi również z polecenia fotografami nie mieliśmy już żadnych wątpliwości. Kontakt z Krzyśkiem jest szybki i konkretny. Krzysiek w czasie uroczystości zaślubin jak i wesela zachowuje się i prezentuje nienagannie, kulturalnie i do tego wszystkich zabawia, jak my to określiliśmy fotograf-wodzirej. W czasie sesji tworzy odpowiedni nastrój, ma wiele pomysłów, zna ciekawe miejsca. Album i wszystkie zdjęcia są przekazywane bardzo szybko. Ja po obejrzeniu naszego album powiedziałem Krzysiowi: „Rewelacyjna robota. Ja osobiście uważam, że zdjęcia nigdy w pełni nie oddają tego co na nich jest uwiecznione, a Tobie udało się nie tylko pięknie to oddać, ale jeszcze upiększyć i sprawić, że są to dzieła sztuki, które ogląda się z największą przyjemnością.” Serdecznie dziękuję w imieniu swoim i małżonki za współpracę, a wszystkim najgoręcej polecam skorzystać z Krzysia usług.”

Ola i Bartek

„Tak, tak i jeszcze raz TAK!
Zdecydowaliśmy się na współpracę z Krzysztofem po obejrzeniu jego wcześniejszych prac. Zrobiły na mnie duże wrażenie, do tego jego oferta jest baardzo atrakcyjna :) Już przy przygotowaniach do wesela dało zauważyć się profesjonalizm, myślał za nas o drobiazgach, które były istotne. Krzysztof jest bardzo pozytywnym, uśmiechniętym człowiekiem, jeśli tylko może, pozwala zapomnieć o stresie :) Uchwycił wszystkie ważne dla nas momenty, przy czym sam był niezauważalny. Zdjęcia, szczególnie te plenerowe, przeszły moje najśmielsze oczekiwania, co chwilę do nich wracam i nie mogę żadnego wybrać do ramki, bo wszystkie są równie piękne! Jeszcze raz bardzo dziękujemy z świetną robotę i przemiłą współpracę :)”

Agnieszka i Grzegorz

„Krzysiu, współpraca z Tobą była dla nas czystą przyjemnością :) Twoje pozytywne nastawienie do świata oraz profesjonalne podejście do wykonywanej pracy sprawiły, że nasze zdjęcia w pełni oddają emocje, które przeżywaliśmy w tym ważnym dla nas dniu. Świetnie rozładowywałeś napiętą atmosferę i potrafiłeś nawiązać kontakt ze wszystkimi osobami będącymi na naszym weselu (włącznie z zespołem oraz ekipą pracującą na sali). Jesteś człowiekiem orkiestrą – poza fotografowaniem nie straszne było Ci także zajmowanie się gośćmi oraz sprawami organizacyjnymi. Byłeś wtedy przygotowany na wszelkie okoliczności – nawet w tak pochmurnym dniu jak dzień naszego ślubu przyniosłeś nam odrobinę słońca w postaci lampy pierścieniowej! :) Największym sprawdzianem Twoich umiejętności był jednak plener, który pomimo wcześniejszych planów musiał zostać kompletnie zreorganizowany. I co więcej – efekty Twojej improwizacji są niesamowite! Potrafiłeś dostrzec piękne światło w miejscach, które nam nie wydawały się w żaden sposób interesujące… Żeby zrobić dobry kadr, kładłeś się nawet w trawie! Widać, że lubisz to co robisz, robisz to z wielką pasją i nie straszne Ci żadne poświęcenia, aby znaleźć dobre ujęcie!

Oglądaliśmy nasze zdjęcia już wiele razy i z każdym kolejnym ich przeglądaniem zachwycają nas tak samo mocno jak na początku. Świetna robota :)
DZIĘKUJEMY!”

Justyna i Andrzej

„Po ustaleniu daty ślubu w przygotowaniach najprostszy był wybór fotografa. Kiedy kilka lat temu po raz pierwszy zobaczyłam prace Krzyśka, wiedziałam, że to On będzie uwieczniał mój ślub na zdjęciach! Wiedzieliśmy, że zdjęcia będą piękne, ale efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania! Przepiękny klasyczny album z tradycyjnie wywołanymi na papierze zdjęciami i cała reszta znakomitych fotografii! Praca Krzyśka to nie tylko udane kadry i piękne światło, ale przede wszystkim emocje uchwycone w idealnym momencie. Poza tym Krzysiek lepiej ogarnia wesela niż niejeden profesjonalny wedding planner – Jego torba była lepiej zaopatrzona niż nasze koszyczki ratunkowe, których zawartość tak dokładnie planowaliśmy :)

Dopełnieniem zdjęć z dnia ślubu była sesja plenerowa. Spełniło się nasze marzenie o zdjęciach w Gdańsku na Starówce i na plaży. Nasze wymarzone zdjęcie Krzysiek zrobił w drodze powrotnej z sesji na środku skrzyżowania w centrum miasta i to w deszczu – dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych!

No i najważniejsze – wybierając Krzyśka macie gwarant udanej pogody w dniu ślubu czy sesji, nawet po tygodniowej ulewie… sprawdzone przez nas :)

Szczerze polecamy i z całego serca dziękujemy raz jeszcze

Justyna & Andrzej”