Przejdź do treści

P – jak plener. P – jak Paryż

Plener ślubny w Paryżu? Czemu nie! Wraz z moją drugą połową sporo podróżujemy. Kiedy dwa lata temu wspólnie po raz pierwszy odwiedziliśmy Paryż, oboje jednogłośnie doszliśmy do wniosku, że naszym celem na Plener Ślubny będzie właśnie to miasto. I udało się! Coś niesamowitego. Pamiątka na całe życie! Pięknie jest realizować swoje marzenia. Zachęcam i Was do tego!

Pasja + sesja ślubna = świetny pomysł

Kilka słów o łączeniu pasji podróżowania oraz fotografii. Kocham odkrywać nowe miejsca i uwielbiam uwieczniać piękne momenty na zdjęciach, zatem nic dziwnego, że pojawił się pomysł na plener ślubny w Paryżu! Miasto miłości jest pełne uroczych uliczek, romantycznych mostów i pięknych krajobrazów, które stanowią idealne tło dla sesji ślubnej. Połączyłem więc dwie pasje i stworzyłem niezapomnianą pamiątkę na całe życie!

Plener ślubny w Paryżu? Czemu nie!

Czy warto organizować zagraniczny plener ślubny? Oczywiście, że tak! Choć może to wydawać się trudne i kosztowne, to można to zrobi w budżetowy sposób. Plener ślubny za granicą to doskonała okazja, by odkryć nowe miejsca i zrobić wspaniałe zdjęcia, które będą przypominać o szczególnym dniu przez lata.

A teraz czas na konkretne miejsce – Paryż. Dlaczego to miasto jest tak popularne przywodząc na myśl „najbardziej romantyczne miasto”? Po pierwsze, jest to miasto w którym niejedna miłość miała swój początek, a miasto to od zawsze kojarzy się z romantyzmem. Po drugie, Paryż to przepiękne miasto z wieloma zabytkami i uroczymi zakątkami, które stanowią idealne tło dla sesji ślubnej. Paryż to nie tylko wieża Eiffla, to tysiące zakątków, to bulwary nad Sekwaną, to katedra Notre-Dame czy w urocze kawiarenki. Możliwości jest mnóstwo, a zdjęcia są niezapomniane!

Plener ślubny w Paryżu to był strzał w dziesiątkę! Połączenie pasjo podróżowania oraz fotografii. Choć może to być trudne i kosztowne, to tak naprawdę udało się to zrealizować budżetowo, a pamiątka zostanie z nami na lata. Paryż to przepiękne miasto z mnóstwem uroczych zakątków, które stanowią idealne tło dla sesji ślubnej. Nie wahajcie się – spełniajcie marzenia!

plener ślubny Paryż