Przejdź do treści

Plener ślubny na Nikiszowcu

Plener ślubny na Nikiszowcu? Oczywiście, że tak! Plener ślubny w dniu ślubu? Jeszcze lepiej! Tosia wraz z Tomkiem swoje wesele zorganizowali w restauracji Śląska Prohibicja na Nikiszowcu – więc lokalizacja aż się sama prosiła, by ją wykorzystać. Tym bardziej że to doskonałe miejsce dla par, dla których element śląskiej architektury jest ważny. Bez wątpienia to jedno z najlepszych miejsc na sesję fotograficzną, jakie znam. Dodatkowo miejsce to oferuje tak wiele i tak różnorodnych scen do zdjęć.

Sesja w dniu ślubu musi się odbyć szybko, a żeby tak było, to lokalizacja powinna być blisko, by nie tracić czasu na dojazdy. Dlaczego to tak ważne? Ponieważ czas spędzony na sesji, to czas, kiedy nie ma Was z Waszymi Gośćmi. Krótka sesja jest świetnym pomysłem, a mój ideał to nie przekraczanie 30 minut wraz z przemieszczaniem się. Wtedy i DJ, i Goście nawet nie zauważą naszej nieobecności. Natomiast pamiątka zostanie :)

Poniższa sesja Tosi i Tomka zajęła nam dokładnie 30 minut, a trochę czasu poświęciliśmy na oczekiwaniu na pustą ulicę (element ludzki i motoryzacyjny). Jestem zadowolony z efektów, tak szybkiej sesji. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, iż w innym terminie wykonaliśmy dodatkową sesję plenerową.

Plener ślubny na Nikiszowcu w dniu ślubu
Nikiszowiec
Plener ślubny na Nikiszowcu

Dlaczego Nikiszowiec jest dobrym miejscem na plener ślubny?

Zabytkowe śląskie kamienice, klimatyczne uliczki, każda brama daje inne możliwości. Różnorodność jest istotna podczas sesji ślubnej. Dlatego, kiedy Pary pytają mnie, czy warto, to nie waham się i szczerze cieszę się na wybór Nikiszowca na plenerową sesję zdjęciową. Zobacz też inną sesję ślubną na Nikiszowcu, którą wykonałem kilka lat temu.