Przejdź do treści

Plener Ślubny

Zapraszam do galerii zdjęć z plenerów ślubnych. To niesamowite, jak cudowne kadry mam okazję dla Was wykonywać. Uwielbiam naturę, dlatego sporo zdjęć możecie oglądać z lasów, gór (Tatry? Dolomity? A może Alpy!), pól słoneczników, z Jury Krakowsko-Częstochowskiej, znad morza. To nie znaczy, że zamykam się tylko do tych miejsc – wręcz przeciwnie – nieustannie poszukuję dla Was miejsc, które będą świetnym tłem. Dlatego są też i zamki, stare miasta, czy też nowoczesna architektura. Możliwości są nieograniczone. Miłego oglądania!

Zdjęcia z plenerów ślubnych są niesamowite i wyjątkowo piękne. Jestem do Waszej dyspozycji zarówno w dniu ślubu, jak i w innym terminie. Każdy z plenerów to unikalna mieszanka Waszych upodobań, światła, wybranych miejsc oraz mojej kreatywności. Bez obaw – pomagam zarówno w poszukiwaniu miejsc, jak i na samej sesji. Wszystkie osoby, których zdjęcia możecie oglądać w moim portfolio, nie zajmują się modelingiem. Pomaga zarówno moje podejście do ludzi, bagaż doświadczeń, jak i zaangażowanie – po prostu bardzo mi zależy, żeby Wasze ślubne zdjęcia były na lata.

Wybierając fotografa na swój ślub powinniście zapoznać się nie tylko z tym co w portfolio, ale przede wszystkim z tzw. pełnym reportażem. Z uwagi na prywatny charakter tych imprez, prezentuję takie galerie podczas spotkań. Tymczasem zapraszam do przejrzenia publicznej galerii z reportażów ślubnych.