Przejdź do treści

Plener Ślubny

Zapraszam do galerii zdjęć, której motyw przewodni to plener ślubny. To niesamowite, jak cudowne kadry mam okazję dla Was wykonywać. Uwielbiam naturę, dlatego sporo zdjęć możecie oglądać z lasów, z gór (Tatry? Dolomity? A może Alpy?!), pól słoneczników, z Jury Krakowsko-Częstochowskiej, znad morza. To nie znaczy, że zamykam się tylko do tych miejsc – wręcz przeciwnie – nieustannie poszukuję dla Was miejsc, które będą świetnym tłem. Dlatego są też i zamki, stare miasta, czy też nowoczesna architektura. Możliwości są nieograniczone. Miłego oglądania!

Zdjęcia z plenerów ślubnych są niesamowite i wyjątkowo piękne. Jestem do Waszej dyspozycji zarówno w dniu ślubu, jak i w innym terminie. Każdy z plenerów to unikalna mieszanka Waszych upodobań, światła, wybranych miejsc oraz mojej kreatywności. Bez obaw – pomagam zarówno w poszukiwaniu miejsc, jak i na samej sesji. Wszystkie osoby, których zdjęcia możecie oglądać w moim portfolio, nie zajmują się modelingiem. Pomaga zarówno moje podejście do ludzi, bagaż doświadczeń, jak i zaangażowanie – po prostu bardzo mi zależy, żeby Wasze ślubne zdjęcia były na lata.

Wybierając fotografa na swój ślub powinniście zapoznać się nie tylko z tym co w portfolio, ale przede wszystkim z tzw. pełnym reportażem. Z uwagi na prywatny charakter tych imprez, prezentuję takie galerie podczas spotkań. Tymczasem zapraszam do przejrzenia publicznej galerii z reportażów ślubnych.