Przejdź do treści

Plener Ślubny

Zapraszam do galerii zdjęć, której motyw przewodni to plener ślubny. To niesamowite, jak cudowne kadry mam okazję dla Was wykonywać. Uwielbiam naturę, dlatego sporo zdjęć możecie oglądać z lasów, z gór (Tatry? Dolomity? A może Alpy?!), pól słoneczników, z Jury Krakowsko-Częstochowskiej, znad morza. To nie znaczy, że zamykam się tylko do tych miejsc – wręcz przeciwnie – nieustannie poszukuję dla Was nowych, ciekawych lokalizacji na sesje. Dlatego są też i zamki, stare miasta, czy też nowoczesna architektura. Możliwości są nieograniczone. Miłego oglądania!

Zdjęcia z plenerów ślubnych są niesamowite i wyjątkowo piękne. Sesję ślubną możemy zrealizować zarówno w dniu ślubu, jak i w innym terminie. Każdy z plenerów to unikalna mieszanka Waszych upodobań, światła, wybranych miejsc oraz mojej kreatywności. Nie jesteście pewni, gdzie zrobić sesję? Stresujecie się, że nie umiecie pozować? Spokojnie, jestem tu, żeby pomóc! Razem znajdziemy idealne miejsce, a na sesji pokażę jak wyglądać świetnie przed obiektywem. Spójrzcie tylko na moje portfolio – żadna z tych osób nie pracuje w branży modowej. Połączenie mojego doświadczenia, podejścia do ludzi i pełnego zaangażowania. To przepis na udaną sesję.

Przy wyborze fotografa polecam zagłębić się nie tylko w portfolio, ale przede wszystkim w pełne reportaże z uroczystości. Ze względu na ich prywatny charakter, pokazuję je podczas osobistych spotkań. Tymczasem zapraszam do przejrzenia galerii z reportażów ślubnych, a także na BLOGa, gdzie możecie oglądać całkiem spore ilości zdjęć.

Get the most out of your investments with quantum ai.