Przejdź do treści
ślub w Górach

 

ślub w Górach

Organizując ślub w Górach macie niesamowite szczęście! Do Waszej dyspozycji jest nieskończona ilość i różnorodność miejsc, w których można zorganizować świetny ślub oraz plener ślubny. Góry to ciekawe miejsce, pełne możliwości i potencjału.

ślub w górach

Tym, co odróżnia góralski ślub i wesele od ślubów w innych regionach Polski, to zdecydowanie charakterystyczne góralskie zwyczaje weselne. Góralskie wesela słyną z tego, że są bardzo huczne, trwają kilka dni i tradycyjnie zapraszanych jest na nich wielu gości (200-300 osób to standard).

Nie faworyzuję miejsc, ale mam bardzo osobisty stosunek do reportaży ślubnych w Górach. Jedną z moich pasji są własnie polskie góry. Uwielbiam tam wracać. Czy to na reportaż, czy to na plener ślubny w górach, czy to po prostu na szlak! Dlatego jeśli szukasz fotografa na ślub w Górach to zgłaszam się z moimi pomysłami oraz wieloma miejscami, które możemy wykorzystać na sesję.

Ślub w Górach. Ślub na Podhalu

Piękne i różnorodne pod każdym względem Kościoły podhalańskie m.in.: Kościółek w Witowie, Kościół pod wezwaniem św. Anny w Zębie, Kościół Świętej Trójcy i św. Antoniego Opata w Łopusznej, Kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Harklowej, Kościół św. Michała Archanioła w Dębnie Podhalańskim, Kościół Matki Bożej Częstochowskiej w Zakopanem, Kościół pw. św. Jacka w Chochołowie i inne.

Ślub w Beskidach

Piękne i różnorodne pod każdym względem Kościoły beskidzkie m.in.: Konkatedra Narodzenia Najświętszej Marii Panny, Kościół św. Piotra i Pawła w Lachowicach, Kościół pw. Dobrego Pasterza w Istebnej, Kościół Świętego Krzyża w Istebnej, Parafia św. Jakuba Apostoła w Szczyrku, Sanktuarium Matki Bożej Królowej Polski w Szczyrku na Górce, Kościół św. Piotra i Pawła i inne.
Minimum jeden reportaż ślubny mam przyjemność fotografować w Szczyrku. Szczyrk jest często wybieranym miejscem z uwagi na dobrą bazę sal oraz noclegów – często wliczonych w podstawową ofertę sal ślubnych.

Wesele w Górach

Szukacie sali ślubnych w górach? Jest tego sporo! Zakopane, Witów, Bukowina, Szczyrk, Jaworze, Wisła, Ustroń i inne górskie miejsca. Chętnie pomogę Wam przy wyborze. Pokażę zdjęcia i opiszę wrażenia moje, Gości oraz Par Młodych. Miałem okazję fotografować w wielu salach ślubnych w Górach m.in.: Alpin w Szczyrku, Romeo i Julia w Szczyrku, Restauracja Modrzewiowy Dwór, Hotel Arsenał i innych.

Plener ślubny Tatrach

Krzysztof Korzeniec Fotograf Ślubny
info@korzeniec.com
tel.: ⁺48 785 112 311
Facebook >>

W celu otrzymania szczegółowej oferty w wygodnej formie, proszę o kontakt mailowy, telefoniczny lub przez krótki formularz >>

Plener ślubny w Szczyrku

Ślub w Szczyrku

Kościół pw. św. Apostołów Piotra i Pawła Szczyrk ul. Lipowa
Sala Weselna Romeo i Julia Szczyrk Myśliwska 1

Ślub Jaworze Gościniec Szumny

Plener ślubny w Lalikach

Plener ślubny w Lalikach
Plener ślubny w Lalikach
Plener ślubny w Lalikach

Ślub w Beskidach

Ślub w Beskidach

Uczta w Beskidach Ślemień ul. Rynek 8

Ślub w Beskidach
Ślub w Beskidach
Ślub w Beskidach

Największą pamiątką, która zostaje z Wami po ślubie są wspomnienia. Fotografia ślubna pozwala zatrzymać najlepsze historie tego dnia by przeżyć go jeszcze raz! Tak naprawdę wiele razy – ponieważ do dobrych zdjęć wraca się bardzo często :)

Uwielbiam naturalność, prawdziwe emocje, spontaniczne sytuacje, ale najważniejsza dla mnie jest Wasza radość! Radość na zdjęciach i radość ze zdjęć, dlatego proponuję uwiecznienie Waszego ślubu od przygotowań, aż po wesele i plener ślubny (czy to w dniu ślubu, czy to w innym terminie).
Obrobione zdjęcia oddaję w pełnej rozdzielczości na pendrive USB, dzięki czemu możecie w dowolnych rozmiarach i ilościach wywoływać zdjęcia we własnym zakresie. Przyszłym Parom Młodym polecam elegancki album ślubny z wklejonymi fotografiami. Każda ze stron to odpowiednio dobrane zdjęcia w różnych formatach (od 10x15cm, aż po 20x30cm). Album jest tak projektowany, by jak najlepiej historię Waszego dnia.

Chętnie na odpowiem na wszystkie Wasze pytania podczas niezobowiązującego spotkania. Póki co, na wiele pytań już teraz odpowiadam na przygotowanej specjalnie dla Was stronie: „Pytania i Odpowiedzi”

ślub w górach

 

Trafiłaś/-eś tutaj wpisując w Google:
ślub w Górach
– ślub w Beskidach
– ślub na Podhalu
– Fotograf na ślub w Górach
– Plener ślubny w Górach
– Plener ślubny Tatrach
Ślub w Szczyrku