Przejdź do treści
Biały Dom w Paniówkach Wesele

Biały Dom w Paniówkach Wesele

Jeśli organizujecie lub planujecie swój ślub i zamierzacie wybrać Biały Dom w Paniówkach Wesele to zapraszam do mojej opinii na ten temat. Szukacie informacji na temat wesela w Hotelu Biały Dom w Paniówkach? Lepiej nie mogliście trafić! Planując wesele, szukasz najlepszej sali, przeglądasz setki stron, a wyniki Google możesz znać już na pamięć. Na każdej z tych stron oraz portali znajdziesz ten sam marketingowy bełkot, a co gorsze przeciętnej jakości zdjęcia. Na Śląsku dostępnych jest dziesiątki sal weselnych. Wybór jest spory, więc decyzja nie jest łatwa. W przeciwieństwie do innych, Wy trafiliście tutaj! Ponieważ ja również szukałem swojej sali marzeń, bardzo dobrze wiem, jak trudno jest podjąć decyzję o wyborze odpowiedniej sali na własne wesele.

Jestem fotografem ślubnym z Katowic i kilkukrotnie już fotografowałem wesela w Białym Domu w Paniówkach (specjalnie zaznaczam, że mowa o ten w Paniówkach, bo wiem, że jest jeszcze jeden w innej miejscowości). Miałem okazję zobaczyć wszystkie sale w różnych aranżacjach, z różnymi daniami, różnymi dodatkami, DJ-ami, a przede wszystkim z różnymi ludźmi. Poniżej udostępniam zdjęcia mojego autorstwa, które wykonałem podczas reportaży ślubnych. W związku z tym liczę, że choć trochę przybliżę Wam, jak mogłoby wyglądać Wasze wesele w Hotelu Biały Dom.

Biały Dom w Paniówkach – Górna Sala

Trzeba przyznać, że jest to mocne zaskoczenie. Brawa dla właściciela, brawa dla osób odpowiedzialnych za to, jak górna sala wygląda po remoncie. Z przyjemnością robiło mi się tam zdjęcia. Trochę kolumny przeszkadzały w rozstawieniu lamp, ale najważniejsze, że nie przeszkadzają Gościom na parkiecie.

Wejście Pary Młodej do Sali Weselnej Biały Dom

Dekoracje ślubne w Białym Domu w Paniówkach

Pierwszy Taniec na Górnej Sali

Biały Dom w Paniówkach – Sala Kolumnowa

Biały Dom w Paniówkach - Sala Kolumnowa

Wejście Pary Młodej

Prezentowane zdjęcia są wykonane po remoncie sali. Mam w swych zasobach wiele reportaży, jednakże uważam, że sala się na tyle zmieniła, że nie ma co wracać od poprzedniego wyglądu. Biały Dom w Paniówkach to trzy sale i zapewne martwicie się o tzw. „mieszanie się gości”. Przestrzeń dookoła sali jest na tyle duża, że nie zauważyłem by taki problem występował. Wysoka popularność tego miejsca, a tym samym duża ilość ślubów, przekładają się na profesjonalizmy obsługi.

Pierwszy Taniec w Sali Kolumnowej

Biały Dom w Paniówkach Wesele na sali kolumnowej

Biały dom w Paniówkach – otoczenie na plener ślubny w pobliżu

Biały Dom w Paniówkach
Karola Darwina 50, Paniówki
+48 607 217 101
www.hotel-bialydom.pl

Wiem, jak ciężko zdobyć rzetelne informacje, a podjęcie tak ważnej decyzji musi być oparte czymś więcej, jak reklamą, czy pustymi sloganami. Jeśli masz pytania dotyczące wesela w tym miejscu, na temat jakości obsługi, jedzenia, moich wrażeń, jak i wrażeń Par Młodych oraz Gości – zapraszam do niezobowiązującego kontaktu ze mną. Chętnie odpowiem na Wasze pytania.

Podobają Ci się zdjęcia ślubne? Skontaktuj się i umów się na bezpłatne spotkanie

Fotograf Ślubny Katowice
ul. Staromiejska 6

info@korzeniec.com
tel.: ⁺48 785 112 311

Formularz kontaktowy

Trafiłaś/-eś tutaj wpisując w Google:
Biały Dom w Paniówkach
– Biały Dom Wesele