Przejdź do treści

Dom Weselny Calvados Katowice

Dom Weselny Calvados Katowice

Jeśli planujesz swoje wesele, szukasz wyjątkowej sali, przeglądasz portale, a wszędzie tam ten sam marketingowy ton i przeciętnej jakości zdjęcia. W Katowicach oraz w pobliżu dostępnych jest dziesiątki sal. Każda stara się przekona, że to ta właściwa. Wybór jest ogromny, więc decyzja jest wyjątkowo trudna. W przeciwieństwie do innych, Wy trafiliście tutaj. Ponieważ sam byłem na Waszym miejscu wiem, jak trudno jest podjąć decyzję o wyborze odpowiedniej sali na własne wesele. Niewątpliwie dużym atutem za słowa, które zaraz przeczytacie jest fakt, że jestem fotografem ślubnym z Katowic i kilkukrotnie już fotografowałem wesela w Domu Weselnym Calvados w Katowicach (specjalnie zaznaczam, że mowa o ten katowicki, bo wiem, że jest jeszcze jeden w innej miejscowości). Miałem okazję zobaczyć salę w różnych aranżacjach, z różnymi daniami, różnymi dodatkami, a przede wszystkim z różnymi ludźmi. Poniżej udostępniam zdjęcia mojego autorstwa, które wykonałem podczas reportażach ślubnych. W związku z tym liczę, że choć trochę przybliżę Wam, jak mogłoby wyglądać Wasze wesele w Katowickim Calvadosie.
Calvados to nie tylko sala to także wyjątkowa przestrzeń – ogród, który świetnie spisuje się zarówno, jako tło dla zdjęć grupowych, pleneru ślubnego, jak i na miejsce ceremonii ślubnej.

Wejście Pary Młodej

Calvados Katowice Wesele

Desery ślubne & Dekoracje w Calvados

Desery ślubne
Desery ślubne
Dekoracje w Calvados

Plener ślubny w pobliżu Calvados

Trzeba tej restauracji przyznać, że zarówno otoczenie samej restauracji Calvados, jak i pobliska okolica świetnie nadają się na plener. Las, jezioro, rzeka do naszej dyspozycji. I to w bezpośrednim otoczeniu. Miejsce na plener w dniu ślubu powinno przede wszystkim być blisko sali, a także być dobrym tłem. Sesja w dniu ślubu umożliwia wykorzystanie ślubnego makijażu oraz fryzury, dlatego zawsze robię krótką (dosłownie 15-to minutową) sesję w dniu ślubu.

Dom Weselny Calvados adres:
Katowice Panewnicka 403
+48 607 217 101
www.calvados.katowice.pl

Jeśli masz pytania dotyczące wesela w Calvadosie, na temat jakości jedzenia, poziomu obsługi, wrażeń zarówno moich, jak i Par Młodych oraz Gości – zapraszam do niezobowiązującego kontaktu ze mną. Chętnie odpowiem na Wasze pytania, bo wiem, że w internecie można wiele wyczytać, wiele napisać, ale trudno o prawdziwe i sprawdzone osób, który miały okazję tam być, a nawet organizować swoje wesele.

Kontakt

Krzysztof Korzeniec
info@korzeniec.com
tel.: ⁺48 785 112 311
Facebook >>
Sprawdź moją dostępność

Zobacz mój wpis na blogu z reportażu ślubnego w Calvadosie: 

Wesele w Calvados Katowice

Trafiłaś/-eś tutaj wpisując w Google:
Dom Weselny Calvados Katowice
– Calvados Katowice Wesele