Przejdź do treści
Fotograf na ślub Katowice

Katowice jako serce śląska leżą na trasie głównych szlaków krajowych i międzynarodowych zarówno drogowych, jak i kolejowych. Jak podaje Wikipedia: „Stanowi ono ważny w skali kraju ośrodek gospodarczy, będąc centrum handlowo-usługowym ze znacznym udziałem działalności produkcyjnej. Jest również ośrodkiem koncentracji specjalistycznych usług medycznych, funkcji akademickiej, kulturalnej oraz sportowej. „

Organizując ślub w Katowicach i okolicach macie niesamowite szczęście! Do Waszej dyspozycji jest nieskończona ilość i różnorodność miejsc, w których można zorganizować świetny ślub oraz plener ślubny. Dlaczego fotograf na ślub, który odbędzie się w Katowicach sam powinien być z Katowic? Ponieważ zna wiele ciekawych lokalizacji, a przede wszystkim wie, których miejsc unikać bo na zdjęciach nie wyjdą najlepiej. No i jest jeszcze kwestia łatwej możliwości spotkania się jeszcze przed podjęciem decyzji o podpisaniu umowy.

Ślub w Katowicach
Piękne i różnorodne pod każdym względem Kościoły w Katowicach m.in.: Kościół św. Anny, Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła, Archikatedra Chrystusa Króla w Katowicach, Kościół św. Józefa, Kościół Mariacki w Katowicach, Kościół św. Michała Archanioła  i wiele innych!
Do tego dochodzi USC w Katowicach. Bardzo ładnie odrestaurowany budynek, piękne wnętrza i Urzędnicy, którzy wkładają serce w ceremonię. Jest to nieliczny z USC gdzie ślub nie trwa 5 minut.

Wesele w Katowicach
Szukacie sali ślubnych w Katowicach? Jest tego sporo. Chętnie pomogę Wam przy wyborze. Pokażę zdjęcia i opiszę wrażenia moje, Gości oraz Par Młodych. Miałem okazję fotografować w wielu salach ślubnych w Katowicach m.in.: Calvados, Patio-Park, Hotel Monopol Katowice i innych.

Plener ślubny w Katowicach
Jeziora Trzy Stawy, las Murckowski, Park Kościuszki, Aeroklub Katowicki, nowoczesna architektura NOSPRu, Muzeum Śląskiego, czy zwariowana sesja w Wesołym Miasteczku. Dla każdego coś się znajdzie! Nie faworyzuję miejsc, ale osobiście bardzo lubię robić plener ślubny w Katowicach, które same w sobie są świetnym miejscem, a będąc z Katowic mogę wykorzystać nowo powstałe lokalizacje, bo nasze miasto ciągle się zmienia. Dlatego jeśli szukacie Fotograf ślubnego z Katowice to zgłaszam się z moimi pomysłami oraz wieloma miejscami.

fotograf na ślub Katowice
fotograf na ślub Katowice

Kim jestem? Jestem szczęśliwym Mężem i jeszcze szczęśliwszym Ojcem. Jestem fotografem ślubnym z Katowic, który od 10 lat ma przyjemność uwieczniać tak wspaniałe wydarzenia jakim są Wasze Śluby! To cudowne uczucie, jeszcze większa odpowiedzialność i spore zaufanie, za które dziękuję. Na stronie „Opinie” zamieszczam informacje przesłane od Par Młodych na temat mojej pracy. W żaden sposób nie zostały zmienione,poprawione czy edytowane. Każda z Par dobrowolnie dzieli się z Wami spostrzeżeniami zarówno na temat zdjęć ślubnych jak i sposobu pracy, w jaki realizuję zlecenia.

Fotografia ślubna to wyjątkowo istotny element tak ważnego dnia, dlatego zdaję sobie sprawę z zarówno z rangi powierzonego zadania, jak i z zaufania, którym musicie obdarzyć wybranego fotografa ślubnego. Tym większą uwagę przykładam do spotkania na żywo, jeszcze przed podpisaniem umowy. Wzajemne poznanie się, powyższe opinie osób które już zaufały, galeria zdjęć, blog, pełne reportaże – nie mam nic do ukrycia, ponieważ ja również wybierałem własnego fotografa ślubnego. Najczęściej spotykamy się w lokalach w centrum Katowic, ale zawsze się dostosowuje do Waszych preferencji i lokalizacji (pracy, zamieszkania).

Katowice Nikiszowiec

Fotograf ślubny Katowice Nikiszowiec

Katowice NOSPR

Katowice NOSPR
plener ślubny Chorzów
plener ślubny Chorzów

Katowice Spodek

fotograf na ślub Katowice
plener ślubny Chorzów

plener ślubny Chorzów
plener ślubny Chorzów
plener ślubny Chorzów

Katowice Rondo

Katowickie rondo

fotograf ślubny z Katowic

Katowice Muzeum Śląskie

fotograf na ślub Katowice
fotograf na ślub Katowice

Katowice Centrum KongresoweFotograf na ślub Katowice
plener ślubny Chorzów
plener ślubny Chorzów

plener ślubny Chorzów
plener ślubny Chorzów

 

27th floor – Katowice ul.Uniwersytecka 13

Zdjęcia ślubne SkyBar Katowice Uniwersytecka 13
Fotograf na ślub Katowice
Zdjęcia ślubne SkyBar Katowice Uniwersytecka 13
Zdjęcia ślubne SkyBar Katowice Uniwersytecka 13
Zdjęcia ślubne SkyBar Katowice Uniwersytecka 13

Największą pamiątką, która zostaje z Wami po ślubie są wspomnienia. Fotografia ślubna pozwala zatrzymać najlepsze historie tego dnia by przeżyć go jeszcze raz! Tak naprawdę wiele razy – ponieważ do dobrych zdjęć wraca się bardzo często :)

Uwielbiam naturalność, prawdziwe emocje, spontaniczne sytuacje, ale najważniejsza dla mnie jest Wasza radość! Radość na zdjęciach i radość ze zdjęć, dlatego proponuję uwiecznienie Waszego ślubu od przygotowań, aż po wesele i plener (czy to w dniu ślubu, czy to w innym terminie).
Obrobione zdjęcia oddaję w pełnej rozdzielczości na pendrive USB, dzięki czemu możecie w dowolnych rozmiarach i ilościach wywoływać zdjęcia we własnym zakresie. Przyszłym Parom Młodym polecam elegancki album ślubny z wklejonymi fotografiami. Każda ze stron to odpowiednio dobrane zdjęcia w różnych formatach (od 10x15cm, aż po 20x30cm). Album jest tak projektowany, by jak najlepiej historię Waszego dnia.

Chętnie na odpowiem na wszystkie Wasze pytania podczas niezobowiązującego spotkania. Póki co, na wiele pytań już teraz odpowiadam na przygotowanej specjalnie dla Was stronie: „Pytania i Odpowiedzi”

Katowice Biblioteka Główna Uniwersytetu Ekonomicznego

fotograf ślubny z Katowic

Trafiłaś/-eś tutaj wpisując w Google:
Fotograf na ślub Katowice
– Fotograf ślubny Katowice
– Fotograf ślubny Katowice cena
– Katowice

Portfolio Ślubne